LOTERIA URODZINOWA! Zrób zakupy i weź udział w loterii. Sprawdź szczegóły >>

Zobacz więcej Poręcze drewniane

Strona główna

Strzałka w prawo

Okna, drzwi i schody

Strzałka w prawo

Balustrady

Strzałka w prawo

Poręcze drewniane

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Zakończenie poręczy Kornik fi 50 mm proste sosna
Strzałka w prawo

Zakończenie poręczy Kornik fi 50 mm proste sosna

14,78
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Zakończenie do poręczy zostało wykonane z naturalnego drewna i doskonale uzupełnia balustrady schodowe marki Kornik. Twarde drewno bukowe cechuje się odpornością na ścieranie i jest łatwe w obróbce, dzięki czemu element wykończeniowy poręczy posiada perfekcyjny kształt. Produkt cechuje się jasnym kolorem i wyraźnym rysunkiem słojów – można go barwić na dowolny kolor.

   Cechy i zalety

    Zakończenie do poręczy marki to element drewnianych balustrad przeznaczonych do samodzielnej konstrukcji. Produkt jest dedykowany do poręczy okrągłej. Zdobienie zostało wykonane z naturalnego drewna, dzięki czemu nadaje schodom elegancki charakter i stylowo wieńczy całą konstrukcję. Drewno sosnowe jest cenione za swoją wytrzymałość i styl. Barwa naturalnego surowca jest głęboka, a wyraziste usłojenie sprawia, że prezentuje się doskonale jako materiał wykończeniowy. Element można wybarwić na dowolny kolor – drewno bardzo dobrze przyjmuje lakiery, olejami i bejce, a dodatkowo olejowane nabiera blasku. W ofercie marki dostępne są również zakończenia z innych surowców i w wielu kształtach, dzięki czemu możesz wybrać najbardziej pasujące do charakteru swojego domu.

     Specyfikacja techniczna

     MateriałSosna
     Odpowiedni typ zastosowaniaSchody
     Kod produktu5905156080904