LOTERIA CASTODAYS! Zrób zakupy i weź udział w loterii. Sprawdź szczegóły >>

Zobacz więcej Poręcze stalowe

Strona główna

Strzałka w prawo

Okna, drzwi i schody

Strzałka w prawo

Balustrady

Strzałka w prawo

Poręcze stalowe

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Zakończenie poręczy Kornik nierdzewne 37 x 47 mm
Strzałka w prawo

Zakończenie poręczy Kornik nierdzewne 37 x 47 mm

39,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Zakończenie poręczy stanowi element wykończeniowy balustrady. Mocuje się go na końcach poręczy tak, aby zakryć jej nieestetycznie wyglądające części. Umożliwia on także jej zabezpieczenie przed zniszczeniem. Produkt możesz z powodzeniem wykorzystać wewnątrz budynku. Wykonany został z mocnej stali nierdzewnej, dlatego nie niszczeje przez długi okres eksploatacji.

   Cechy i zalety

    Zakończenie poręczy jest stosowane jako element balustrad. Pozwala ono wykończyć powierzchnię poręczy tak, aby zyskała ona atrakcyjniejszy wygląd. Poza tym, produkt zabezpiecza ją przed zniszczeniem. Jest on wykonany z mocnej i trwałej stali nierdzewnej, która na długo zapewnia mu trwałość. Łatwo się go montuje, ponieważ czynność tą przeprowadza się przy pomocy prostych narzędzi. Poza tym, trwa ona krótko, dlatego możesz zaoszczędzić swój czas na realizację pozostałych prac wykończeniowych. Zakończenie poręczy posiada naturalny stalowy kolor, co sprawia, że doskonale się ona komponuje z wnętrzami urządzonymi w nowoczesnym stylu. W naszej ofercie znajdują się również inne produkty z tej kategorii. Oferowane są one w innych rozmiarach i kształtach.

     Specyfikacja techniczna

     MateriałStal nierdzewna
     Odpowiedni typ zastosowaniaSchody
     Kod produktu5905156094314