Zobacz więcej Mocowania i inne akcesoria

Strona główna

Strzałka w prawo

Okna, drzwi i schody

Strzałka w prawo

Balustrady

Strzałka w prawo

Tralki

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Zakończenie stalowe słupka proste

Zakończenie stalowe słupka proste

14,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Informacja

Produkt dostępny wyłącznie w sprzedaży stacjonarnej.

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Zakończenie stalowe słupka to niezbędny element do wykonania wielu konstrukcji. Dzięki niemu zabezpieczysz antresolę oraz stworzysz balustradę przy schodach. Element wykonany z surowej stali posłuży Ci także w pracach budowlanych na zewnątrz. Wykorzystasz go do postawienia stabilnego ogrodzenia oraz podjazdu dla niepełnosprawnych.

   Cechy i zalety

    Zakończenie stalowe słupka proste wykorzystasz do spojenia elementów poręczy balustrady. Dzięki temu otrzymasz bezpieczne schody, co jest szczególnie ważne w domu, w którym mieszkają dzieci. Element wykonany z surowej stali pomoże Ci zamaskować zespawane miejsca. Zakończenie stalowe słupka proste posłuży Ci do wykonania konstrukcji na brzegach antresoli. Produkt sprawdzi się także w pracach remontowo-budowlanych na zewnątrz. Zastosujesz go do stworzenia balustrady na balkonie. To sprawi, że przestrzeń przeznaczona do odpoczynku będzie bezpieczna. Odporne na mechaniczne uszkodzenia zakończenia słupków wykorzystasz podczas stawiania ogrodzenia. Zastosowanie tego elementu zapewni Ci stabilną konstrukcję na wiele lat.

    • Dobra jakość stali
    • Odporny na uszkodzenia mechaniczne
    • Estetyczny wygląd

    Specyfikacja techniczna

    KolorStal surowa
    Kod produktu5901912876644