LOTERIA CASTODAYS! Zrób zakupy i weź udział w loterii. Sprawdź szczegóły >>

Zobacz więcej Poręcze stalowe

Strona główna

Strzałka w prawo

Okna, drzwi i schody

Strzałka w prawo

Balustrady

Strzałka w prawo

Poręcze stalowe

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Zakończenie tralki Kornik nierdzewne 22 x 22 mm 4 szt.
Strzałka w prawo

Zakończenie tralki Kornik nierdzewne 22 x 22 mm 4 szt.

118
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.

Sprawdź wysokość rat w systemie

eRaty
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Zakończenie tralki stosuje się podczas budowy balustrady wokół schodów. Pozwala on wykończyć zamocowane w niej słupki. Dzięki temu, ich powierzchnia zostanie zabezpieczona przed uszkodzeniem. Poza tym, zyska ona bardziej atrakcyjny wygląd. Produkt jest łatwy w montażu, gdyż można go z powodzeniem wykonać prostymi narzędziami. Jego stalowy kolor doskonale się sprawdzi w nowoczesnych wnętrzach.

   Cechy i zalety

    Zakończenie tralki to produkt, który z powodzeniem wykorzystasz do wykończenia schodów. Jest to element stosowany podczas tworzenia balustrady. Zakłada się go na końcu tralki tak, aby można ją było zabezpieczyć przed zniszczeniem. Estetycznie wykończysz nim jej powierzchnię, dzięki czemu zyska ona atrakcyjniejszy wygląd. Zakończenie tralki jest proste i szybkie w montażu. Można je na nią z łatwością zamocować bez konieczności stosowania skomplikowanych narzędzi. Sprawia to, że możesz zaoszczędzić swój czas, a także przeznaczyć go na realizację innych czynności. Ponadto, produkt na długo zachowuje trwałość i nie niszczeje. Dzieje się tak, ponieważ wykonano go z mocnej i wytrzymałej stali nierdzewnej. Pozostałe elementy, które możesz wykorzystać do budowy balustrad znajdują się w naszym asortymencie.

     Specyfikacja techniczna

     MateriałStal nierdzewna
     Liczba sztuk w opakowaniu4
     Odpowiedni typ zastosowaniaSchody
     Kod produktu5905156094383