icon
Najbliższa niedziela 24.09 jest niedzielą niehandlową
icon
Najbliższa niedziela 24.09 jest niedzielą niehandlową

Zobacz więcej Zamki wpuszczane

Strona główna

Strzałka w prawo

Akcesoria metalowe

Strzałka w prawo

Zamki i wkładki

Strzałka w prawo

Zamki wpuszczane

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Zamek wpuszczany Metalplast Częstochowa 72/55 WC 110 ocynkowany biały lewy
Strzałka w prawo

Zamek wpuszczany Metalplast Częstochowa 72/55 WC 110 ocynkowany biały lewy

18,48
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

Zamek przeznaczony jest do zamocowania w drzwiach – umożliwia ich skuteczne zamykanie. Cechuje się długotrwałą żywotnością, ponieważ wykonany został z metalu, czyli materiału odpornego na uszkodzenia mechaniczne. Stosowany jest często w łazienkach, ponieważ jest to model zamykany od wewnątrz. W proponowanym przez nas asortymencie znajdziesz również inne rodzaje zamków.

  Cechy i zalety

  Zamek umożliwia skuteczne zamykanie drzwi. Jest to model zamykany od wewnątrz, dzięki czemu doskonale sprawdza się w łazienkach – stosując go, stworzysz komfortową przestrzeń do wykonywania czynności higienicznych. Będzie znakomicie spełniał swoje zadanie przez długi czas, ponieważ wykonany został z metalu – materiał ten charakteryzuje się odpornością na wyginanie się oraz pękanie. Zamek stosowany jest nie tylko w domach, ale również w restauracjach lub gabinetach kosmetycznych. Z powodzeniem możesz zamocować go własnoręcznie, korzystając z nieskomplikowanych narzędzi. Produkt wykończony został z wyjątkową precyzją, co umożliwia płynne przekręcanie kluczy. W proponowanym przez nas asortymencie znajdziesz również inne rodzaje zamków, więc możesz wybrać model najlepiej spełniający Twoje wymagania.

  • Odporny na uszkodzenia mechaniczne
  • Niezauważalny
  • Prosty montaż

  Specyfikacja techniczna

  Typ opakowaniaszt.
  KolorOcynk biały
  Kod produktu5900741387710