Zobacz więcej Zamki wpuszczane

Strona główna

Strzałka w prawo

Akcesoria metalowe

Strzałka w prawo

Zamki i wkładki

Strzałka w prawo

Zamki wpuszczane

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Zamek wpuszczany Yeti 72 / 50 z kluczem piórkowym biały

Zamek wpuszczany Yeti 72 / 50 z kluczem piórkowym biały

16,38
/ szt.

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...
Informacja

Wycofany z oferty

Niestety ten produkt nie jest już dostępny w naszej ofercie

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Właściwą ochronę swojej własności i prywatności możesz osiągnąć za pomocą wbudowania w drzwi odpowiedniego zamka. Wpuszczany rodzaj zabezpieczenia pozwala Ci zminimalizować ryzyko jego łatwego rozbrojenia oraz uszkodzenia mechanizmu. Zamek na wkładkę i klasyczną zasuwkę, wraz z kluczem piórowym, stanowi odpowiednią ochronę Twojego mieszkania, lokalu czy biura.

   Cechy i zalety

    Rozmaite drzwi możesz wyposażyć w zamek wpuszczany – zapewni Ci odpowiednie zabezpieczenie domu, mieszkania, firmy czy lokalu usługowego. Wykonany ze stali poddanej ocynkowaniu wykazuje się dużą odpornością na uszkodzenia mechaniczne i wpływ warunków atmosferycznych, dlatego posłuży Ci przez długi czas, także zastosowany po zewnętrznej stronie budynku. Dzięki temu, że jest montowany wewnątrz skrzydła, stanowi trudny do rozbrojenia typ zabezpieczenia, dlatego masz szansę na jego swobodne wykorzystanie w charakterze głównego zamka do drzwi wejściowych do różnego rodzaju budynków czy pomieszczeń. W komplecie z prezentowanym zamkiem wpuszczanym znajdziesz dopasowany do niego klucz piórowy. Tego rodzaju zabezpieczenie może Ci się przydać również w drzwiach wewnętrznych – na przykład od biura czy gabinetu lub łazienki i WC.

     Specyfikacja techniczna

     Typ produktuZamek wpuszczany
     Dormas72mm
     NormaPN - EN 12209
     Mechanizm ryglującyZamek zasuwkowy
     KolorŻółty, ocynk
     KompatybilnośćKlucz piórowy
     Kod produktu5905452221025