Zobacz więcej Fugi i zaprawy do klinkieru

Strona główna

Strzałka w prawo

Materiały budowlane

Strzałka w prawo

Zaprawy budowlane

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Zaprawa do klinkieru Kreisel 25 kg brąz
Strzałka w prawo

Zaprawa do klinkieru Kreisel 25 kg brąz

25,98
/ szt.
25,98
/ kg
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Zaprawa do klinkieru Kreisel brąz pozwala na wykonanie pełnospoinowego murowania cegieł klinkierowych licowych, bez dodatkowego spoinowania. Jej czas schnięcia po nałożeniu wynosi około 7 dni. Najlepiej zużyć zaprawę w okresie 12 miesięcy od daty produkcji, aby zachowała swoje parametry techniczne i skuteczność. Sprawdź inne zaprawy dostępne na naszej stronie internetowej.

   Cechy i zalety

    Zaprawa do klinkieru Kreisel 25 kg brąz to produkt, który zastosujesz podczas prac budowlano-remontowych. Przeznaczony jest do pełnospoinowego murowania cegieł klinkierowych licowych, bez potrzeby wykonywania dodatkowego spoinowania. Czas schnięcia produktu po nałożeniu wynosi około 7 dni. Zaprawa do klinkieru Kreisel brąz powinna być zużyta w okresie 12 miesięcy od daty produkcji. Zaprawa ma kolor brązowy. Jej średnie zużycie przy warstwie grubości 1 mm jest równe 4,5 kg na m2 pokrywanej powierzchni. Zawartość trasu w składzie zaprawy ogranicza możliwość powstawania wykwitów solnych. Dzięki temu masz pewność, że uzyskasz schludny efekt. Sprawdź również zaprawy innego typu dostępne w naszym asortymencie. Wszystkie znajdziesz na naszej stronie internetowej.

    • Zawartość trasu ogranicza możliwość powstawania wykwitów solnych

    Specyfikacja techniczna

    KolorBrązowy
    Waga (kg)25kg
    Głębokość pojemnika110mm
    Szerokość pojemnika350mm
    Wysokość pojemnika480mm
    Kod produktu5907418092922