icon
Najbliższa niedziela 24.09 jest niedzielą niehandlową
icon
Najbliższa niedziela 24.09 jest niedzielą niehandlową

Zobacz więcej Zaprawy wyrównujące

Strona główna

Strzałka w prawo

Materiały budowlane

Strzałka w prawo

Zaprawy budowlane

Strzałka w prawo

Zaprawy wyrównujące

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Zaprawa wyrównująca Buildfix 25 kg
Strzałka w prawo

Zaprawa wyrównująca Buildfix 25 kg

24,48
/ szt.
0,98
/ kg
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

Zaprawa to uniwersalny materiał wyrównujący, dzięki któremu z łatwością uzupełnisz ubytki w ścianach oraz podłogach. Produkt przystosowany jest do pokrywania cegły, betonu oraz gazobetonu. Bogaty skład zaprawy sprawia, że wykonana przy jej użyciu warstwa nie pęka i nie kruszeje nawet po długim czasie. Produkt przeznaczony jest do wymieszania z wodą.

  Cechy i zalety

  Zaprawę wyrównującą wykorzystasz podczas prac remontowo-budowlanych na terenie swojego domu. Produkt ten umożliwia uzupełnianie ubytków oraz wyrównywanie powierzchni ścian oraz podłóg. Możesz go także zastosować jako materiał do wykonania podkładu podłogowego. Produkt cechuje się wysoką przyczepnością – możesz go wykorzystać do pokrycia powierzchni wykonanych z cegły, betonu czy też gazobetonu. Zaprawa powstała z mieszanki cementu, wypełniaczy mineralnych, kruszywa oraz dodatków, dzięki którym tworzona przy jej użyciu warstwa jest bardzo trwała. Po zmieszaniu materiału z odpowiednią ilością wody uzyskasz właściwą do rozprowadzenia konsystencję. W zależności od potrzeb, w naszej ofercie znajdziesz zaprawy pakowane w opakowaniach o różnych pojemnościach.

   Specyfikacja techniczna

   Czas schnięcia7 dni
   Typ opakowaniaszt.
   Kod produktu8022452055010