Zobacz więcej Żarówki halogenowe

Strona główna

Strzałka w prawo

Oświetlenie

Strzałka w prawo

Żarówki i świetlówki

Strzałka w prawo

Żarówki halogenowe

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Żarówka przezroczysta Pila 60 W E27 24 V
Strzałka w prawo

Żarówka przezroczysta Pila 60 W E27 24 V

12,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Praktyczną żarówkę możesz zastosować jako skuteczne oświetlenie niemalże każdego pomieszczenia w Twoim domu. Emitowane przez żarówkę światło charakteryzuje się wyjątkowo jasnym i ciepłym odcieniem, który świetnie sprawdzi się podczas wieczornego wypoczynku. Element jest niezwykle trwały i może posłużyć Ci przez długi czas.

   Cechy i zalety

    Dzięki zastosowaniu żarówki halogenowej uzyskasz praktyczne źródło światła, które nada przytulny, elegancki charakter Twojemu pomieszczeniu. Tworzone przez element światło cechuje się przyjemnie jasną, ciepłą barwą, która nie męczy wzroku, co sprawia, że praca przed komputerem lub czytanie książki staną się przyjemniejsze i bardziej komfortowe. Wkręcanie żarówki przebiegnie szybko i sprawnie. Jej powierzchnia nie nagrzewa się podczas świecenia, co zapewni Ci bezpieczne użytkowanie. Produkt cechuje się wydajnością i ekonomicznością – nie pobiega zbyt wiele energii elektrycznej, co zapewnia mniejsze koszty. Niezwykła trwałość elementu umożliwia jego bezawaryjne stosowanie przez wiele lat, bez konieczności wymiany na nowy.

     Specyfikacja techniczna

     Liczba sztuk w opakowaniu1
     Cykle przełączania2000
     Czas rozgrzewania0s
     Lumeny710lm
     Maksymalna moc żarówki60W
     Kod produktu8727900017922