icon
Najbliższa niedziela 1.10 jest niedzielą niehandlową
icon
Najbliższa niedziela 1.10 jest niedzielą niehandlową

Zobacz więcej Zasilacze LED

Strona główna

Strzałka w prawo

Oświetlenie

Strzałka w prawo

Oświetlenie wewnętrzne

Strzałka w prawo

Taśmy LED

Strzałka w prawo

Zasilacze LED

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Zasilacz LED Ekolight 25 W
Strzałka w prawo

Zasilacz LED Ekolight 25 W

29,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

Zasilacz LED Ekolight to produkt o wysokiej wydajności. Wyróżnia się bezpieczną konstrukcją. Zasilacz umożliwia efektywne odprowadzenie ciepła. Możesz go wykorzystać do zasilania pasków ledowych oraz modułów LED. Produkt zapewnia ochronę na poziomie IP20. Został wykonany z wytrzymałego materiału, który zapewnia mu dużą trwałość i wytrzymałość.

  Cechy i zalety

  Zasilacz LED Ekolight 25 W jest produktem przeznaczonym do zasilania pasków ledowych, a także modułów LED. Wykorzystasz go do uzupełnienia systemu oświetleniowego w budynku. Produkt ten zapewnia wysoką wydajność. Do jego produkcji wykorzystano metal w srebrnym kolorze. Gwarantuje on dużą trwałość i wytrzymałość. Zasilacz LED Ekolight wyróżnia się także bezpieczną konstrukcją i poziomem ochrony IP20. Element ten zapewnia efektywne odprowadzanie ciepła z systemu. Dzięki temu stworzone przez Ciebie oświetlenie będzie bezpieczne w użytkowaniu, a przy tym bardzo skuteczne i efektowne. Z asortymentu sklepów Castorama możesz wykorzystać również wiele innych elementów przeznaczonych do stosowania wraz z tworzonymi systemami oświetleniowymi.

   Specyfikacja techniczna

   Typ opakowaniaszt.
   Poziom ochronyIP20
   KolorSrebrny
   Kod produktu5902693752240