Dostawa za 1 zł na wybrane produkty dla zamówień od 500 zł! Sprawdź szczegóły akcji tutaj >>

icon
Najbliższa niedziela 24.09 jest niedzielą niehandlową
icon
Najbliższa niedziela 24.09 jest niedzielą niehandlową

Zobacz więcej Zasilacze LED

Strona główna

Strzałka w prawo

Oświetlenie

Strzałka w prawo

Oświetlenie wewnętrzne

Strzałka w prawo

Taśmy LED

Strzałka w prawo

Zasilacze LED

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Zasilacz LED Ekolight 6 W

Zasilacz LED Ekolight 6 W

19,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

Zasilacz LED Ekolight jest produktem, który zapewnia wysoką wydajność. Ma niewielkie wymiary, a przy tym jest łatwy do zamontowania. Zasilacz wykorzystasz do montażu z paskami ledowymi i modułami LED. Produkt ten został wykonany z trwałego materiału. Gwarantuje efektywne odprowadzanie ciepła. Zasilacz zapewnia poziom ochrony IP20.

    Cechy i zalety

    Zasilacz LED Ekolight 6 W jest produktem, który umożliwia zasilanie pasków ledowych, a także modułów LED. Produkt ten zapewnia wysoką wydajność. Gwarantuje również efektywne odprowadzanie ciepła powstałego w trakcie działania systemu. Zasilacz LED Ekolight został wykonany z plastiku w białym i szarym kolorze. Materiał ten sprawia, że zasilacz jest trwały i wytrzymały. Ma również niewielkie wymiary. Ułatwiają one zamontowanie zasilacza w tworzonym systemie. Dodatkowo element ten gwarantuje ochronę na poziomie IP20. Dzięki temu zyskasz bardzo sprawny i zarazem bezpieczny w użytkowaniu produkt. W asortymencie sklepów Castorama możesz znaleźć również inne rodzaje zasilaczy. Skorzystaj też z pozostałych praktycznych elementów niezbędnych do stworzenia sprawnego oświetlenia LED w domu.

      Specyfikacja techniczna

      Kod produktu5902693734321