Zobacz więcej Zaślepki do parapetu

Strona główna

Strzałka w prawo

Okna, drzwi i schody

Strzałka w prawo

Parapety

Strzałka w prawo

Akcesoria do parapetów

Strzałka w prawo

Zaślepki do parapetu

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Zaślepka do parapetu Form biała prawa

Zaślepka do parapetu Form biała prawa

7,48
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Zaślepka Form stanowi element wykończenia parapetu. Dzięki niej podokiennik zyskuje estetyczny wygląd. Zaślepka zakrywa wnętrze parapetu, a także zapobiega przedostawaniu się do niego niepożądanych substancji. Produkt został wykonany z tworzywa sztucznego cechującego się wysoką wytrzymałością. Biała zatyczka najlepiej prezentuje się na podokienniku o tym samym kolorze.

   Cechy i zalety

    Zaślepka Form przeznaczona jest do eleganckiego wykończenia parapetów wewnętrznych. Zakrywa ona przekrój podokiennika, dzięki czemu nie widać jego budowy. Wykonana została z tworzywa sztucznego charakteryzującego się wyjątkową wytrzymałością i odpornością na odkształcanie krawędzi. Zatyczka w kolorze białym najlepiej prezentuje się na parapecie o tej samej barwie. Dzięki zaślepce do wnętrza Twojego podokiennika nie dostanie się woda ani zanieczyszczenia, zachowa on więc na dłużej swoje właściwości. Przeznaczona jest do umieszczenia z prawej strony parapetu. Zatyczka dostępna jest również w innych kolorach, abyś mógł z łatwością dobrać odpowiednią barwę dla swojego parapetu. Zaślepka wraz z parapetem stworzy estetyczny element wykończenia każdego okna, który z pewnością zachwyci każdego użytkownika swoją funkcjonalnością.

    • Łatwa w montażu
    • Zastosowanie zaślepki daje estetyczny wykończenie parapetu
    • Duża gama kolorów pozwala dopasować odcień do parapetu
    • Zaślepka prawa

    Specyfikacja techniczna

    Szerokość produktu45mm
    Długość produktu335mm
    Grubość produktu7mm
    KolorBiały
    MateriałTworzywo sztuczne
    Kod produktu5906725217103