icon
Najbliższa niedziela 4.06 jest niedzielą niehandlową
icon
Najbliższa niedziela 4.06 jest niedzielą niehandlową

Zobacz więcej Zasuwy i zamknięcia

Strona główna

Strzałka w prawo

Akcesoria metalowe

Strzałka w prawo

Okucia budowlane

Strzałka w prawo

Zasuwy i zamknięcia

Strzałka w prawo

Zasuwka GJM 384-40 niklowana

icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Zasuwka GJM 384-40 niklowana
7,38
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

Zasuwka przyda się w każdym domu – umożliwia zamykanie drzwi łazienkowych od wewnątrz. Stosowana jest również w restauracjach oraz hotelach. Charakteryzuje się długotrwałą żywotnością, ponieważ wykonana została z metalu. Jest srebrna, więc z łatwością skompletujesz ją z innymi obiektami utrzymanymi w metalicznym kolorze.

  Cechy i zalety

  Zasuwka przeznaczona jest do zamykania drzwi – przyda się w każdym gospodarstwie domowym. Cechuje się długotrwałą żywotnością, ponieważ wykonana została z metalu – materiału cechującego się odpornością na uszkodzenia mechaniczne. Posiada srebrny kolor, więc z łatwością skompletujesz ją z innymi metalicznymi obiektami wyposażenia wnętrza. Zasuwka wykorzystywana jest często w łazienkach, ponieważ umożliwia zamykanie pomieszczenia od wewnątrz. Posiada otwory na śruby, co pozwala na szybkie przymocowania produktu. Zasuwka stosowana jest nie tylko w domach, ale również w hotelach oraz kawiarniach. W proponowanej przez nas ofercie znajdziesz różne rodzaje tego produktu, więc wybierzesz model adekwatny do Twoich wymagań.

   Specyfikacja techniczna

   Typ opakowaniaszt.
   MateriałMetal
   KolorNikiel
   Kod produktu5907586944665