LOTERIA URODZINOWA! Zrób zakupy i weź udział w loterii. Sprawdź szczegóły >>

Zobacz więcej Zasuwy i zamknięcia

Strona główna

Strzałka w prawo

Akcesoria metalowe

Strzałka w prawo

Okucia budowlane

Strzałka w prawo

Zasuwy i zamknięcia

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Zasuwka GJM 384-60 niklowana

Zasuwka GJM 384-60 niklowana

14,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Informacja

Produkt dostępny wyłącznie w sprzedaży stacjonarnej.

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Zasuwka przeznaczona jest do zamocowania przykładowo przy drzwiach łazienkowych – zapewnia poczucie prywatności podczas codziennej pielęgnacji ciała. Wykonana została z metalu, więc będzie służyć Ci przez długi czas. Cechuje się srebrnym kolorem komponującym się znakomicie z szeroką gamą innych barw. Proponujemy różne rodzaje zasuwek.

   Cechy i zalety

    Zasuwka przeznaczona jest do zamocowania przy drzwiach łazienkowych – umożliwia zamykanie ich od wewnątrz. Charakteryzuje się długotrwałą żywotnością, ponieważ wykonana została z metalu, czyli materiału odpornego na wyginanie się oraz pękanie – nie będziesz musiał jej często wymieniać. Zasuwka posiada srebrny kolor prezentujący się doskonale zarówno w pomieszczeniach klasycznych, jak też nowoczesnych. Otwory na śruby umożliwiają błyskawiczne i trwałe przymocowanie produktu. Zasuwka wykorzystywana jest często nie tylko w domach, ale również w hotelach oraz kawiarniach. W proponowanej przez nas ofercie znajdziesz również inne rodzaje zasuwek, dlatego możesz z powodzeniem wybrać model adekwatnie do własnych potrzeb.

     Specyfikacja techniczna

     MarkaGjm
     KolorNikiel
     MateriałMetal
     Kod produktu5907586944672