icon
10.03 niedziela niehandlowa. Kupuj na castorama.pl
icon
10.03 niedziela niehandlowa. Kupuj na castorama.pl

Zobacz więcej Akcesoria do urzadzeń pneumatycznych

Strona główna

Strzałka w prawo

Narzędzia i sprzęt

Strzałka w prawo

Narzędzia pneumatyczne

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Zawór zwrotny do kompresora Airpress 24-50 l

Zawór zwrotny do kompresora Airpress 24-50 l

91,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Jeśli poszukujesz produktu, który ułatwi rozruch silnika kompresora, zwróć uwagę na prezentowany zawór zwrotny Airpress. Jego zadaniem jest zabezpieczenie wtłoczonego przez sprężarkę powietrza przed cofaniem się z butli. Przedstawiony model przeznaczony jest do kompresorów 206103, 206102, 202023. To przydatny element wyposażenia każdego warsztatu.

   Cechy i zalety

    Czyszczenie części mechanicznych i filtrów, malowanie różnych elementów czy pompowanie opon w przydomowym warsztacie lub garażu nie jest możliwe bez zastosowania kompresora. To tłokowe urządzenie ułatwi Ci wykonywanie różnych prac. Jeśli chcesz zapewnić mu jednokierunkowy przepływ płynu i ułatwić jego rozruch, zwróć uwagę na prezentowany produkt. Zawór zwrotny do kompresora Airpress chroni wtłoczone przez urządzenie powietrze przed cofaniem się z butli. Produkt pasuje do urządzeń 206103, 206102, 202023. W szerokim asortymencie marketów budowlanych Castorama znajdziesz też inne elementy usprawniające pracę kompresora i innych narzędzi pneumatycznych. Zachęcamy do zapoznania się z nimi, a z pewnością znajdziesz to czego potrzebujesz.

     Specyfikacja techniczna

     Kod produktu8712418367850