icon
Najbliższa niedziela 3.12 jest niedzielą niehandlową. Zapraszamy do zakupów na castorama.pl
icon
Najbliższa niedziela 3.12 jest niedzielą niehandlową. Zapraszamy do zakupów na castorama.pl

Zobacz więcej Akcesoria do urzadzeń pneumatycznych

Strona główna

Strzałka w prawo

Narzędzia i sprzęt

Strzałka w prawo

Narzędzia pneumatyczne

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Zawór zwrotny do kompresora Airpress 24-50 l

Zawór zwrotny do kompresora Airpress 24-50 l

91,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Jeśli poszukujesz produktu, który ułatwi rozruch silnika kompresora, zwróć uwagę na prezentowany zawór zwrotny Airpress. Jego zadaniem jest zabezpieczenie wtłoczonego przez sprężarkę powietrza przed cofaniem się z butli. Przedstawiony model przeznaczony jest do kompresorów 206103, 206102, 202023. To przydatny element wyposażenia każdego warsztatu.

   Cechy i zalety

    Czyszczenie części mechanicznych i filtrów, malowanie różnych elementów czy pompowanie opon w przydomowym warsztacie lub garażu nie jest możliwe bez zastosowania kompresora. To tłokowe urządzenie ułatwi Ci wykonywanie różnych prac. Jeśli chcesz zapewnić mu jednokierunkowy przepływ płynu i ułatwić jego rozruch, zwróć uwagę na prezentowany produkt. Zawór zwrotny do kompresora Airpress chroni wtłoczone przez urządzenie powietrze przed cofaniem się z butli. Produkt pasuje do urządzeń 206103, 206102, 202023. W szerokim asortymencie marketów budowlanych Castorama znajdziesz też inne elementy usprawniające pracę kompresora i innych narzędzi pneumatycznych. Zachęcamy do zapoznania się z nimi, a z pewnością znajdziesz to czego potrzebujesz.

     Specyfikacja techniczna

     Typ opakowaniaszt.
     Kod produktu8712418367850