icon
Najbliższa niedziela 4.06 jest niedzielą niehandlową
icon
Najbliższa niedziela 4.06 jest niedzielą niehandlową

Zobacz więcej Rynny PCV

Strona główna

Strzałka w prawo

Dachy i rynny

Strzałka w prawo

Rynny PCV

Strzałka w prawo

Zbieracz wody Marley 105 mm brązowy

icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Zbieracz wody Marley 105 mm brązowy
81,28
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

Zbieracz jest elementem, pozwalającym na zbieranie wody deszczowej do zbiorników różnej wielkości. Produkt został wykonany z trwałego materiału PCV, dlatego zapewnia dużą odporność na oddziaływanie wilgoci lub czynników eksploatacyjnych. Dzięki czemu przedmiot przez długi czas będzie spełniał swoje zadanie. Charakteryzuje się niewielką wrażliwością na promieniowanie UV.

  Cechy i zalety

  Zbieracz służy do gromadzenia wody deszczowej w zbiornikach różnej wielkości na przykład w beczkach. Dzięki niemu zebrana woda może zostać wykorzystana do podlewania trawników, prac ogrodowych czy porządkowych. Produkt wykonano z trwałego materiału PCV, dlatego wyróżnia się niewielką wrażliwością na oddziaływanie czynników zewnętrznych, na przykład mechanicznych, takich jak wstrząsy. Powierzchnia przedmiotu charakteryzuje się niewielką wrażliwością na promieniowe UV oraz wilgoć, więc zbieracz zachowa swoje właściwości przez długo czas. Łatwy montaż pozwala na szybką instalację produktu na rurze oraz połączenie ze zbiornikiem służącym do gromadzenia wody deszczowej. Brązowy kolor idealnie pasuje do rynien o podobnej kolorystyce

  • Najwyższa estetyka
  • Trwałość koloru
  • Łatwość montażu

  Specyfikacja techniczna

  Typ opakowaniaszt.
  Średnica produktu105mm
  KolorBrązowy
  Kod produktu4002644079530