Produkty

Zbierak do owoców Greenmill 13 cm

Kliknij aby powiększyć

Zbierak do owoców Greenmill 13 cm

Marka: Greenmill

Marka: Greenmill

Kod: 635176

|
Zbierak doskonale sprawdzi się podczas prac ogrodniczych oraz sadowniczych, ponieważ ułatwia zrywanie jabłek lub wiśni z wyższych partii drzew i krzewów. Wobec tego nie będziesz musiał podstawiać do każdego drzewa drabiny – wystarczy wyciągnąć rękę z narzędziem i sięgnąć po dojrzałe owoce. W naszej ofercie dostępne są również inne narzędzia ogrodowe tej marki.
Wszystko na raty
RRSO 0%

Zwroty bez problemu

Gwarancja najniższych cen

Gwarancja jakości

Główne Cechy

 • Gwarancja

  Gwarancja

Parametry logistyczne

Długość opakowania

5.5 cm

Wysokość opakowania

19 cm

Szerokość opakowania

13 cm

Waga brutto

0.2 kg

Wymiary produktu

dł. trzonka 9 cm

Parametry techniczne i użytkowe

Obszary zastosowania

prace w ogrodzie, na działce

Parametry indywidualne

Marka

Greenmill

Rodzaj

zbierak

Gwarancja

2 lata

Nr referencyjny

6616

Parametry fizyczne i wizualne

Materiał wykonania

stal ocynkowana, worek z tkaniny

Kolor producenta

stalowy
Zbierak do owoców to niewielkie, lecz wyjątkowo funkcjonalne narzędzie, które znajdzie zastosowanie w każdym przydomowym ogrodzie oraz w sadach. Produkt ułatwia zrywanie owoców z drzew oraz sprawia, że nie będziesz do tej czynności potrzebował drabiny. Wystarczy wyciągnąć zbierak do góry i umieszczać w nim owoce, a ostre wykończenie pozwoli na sprawne zrywanie jabłek lub wiśni. Produkt jest szczególnie przydatny podczas zbierania owoców z wyższych partii drzew i krzewów, ponieważ skutecznie zwiększa Twój zasięg. Worek, do którego trafiają plony, powstał z tkaniny, zaś cały trzon narzędzia ze stali ocynkowanej cechującej się wysoką odpornością na uszkodzenia mechaniczne oraz szkodliwe działanie wilgoci. W ofercie znajdziesz również inne narzędzia ogrodowe tej marki i wybierzesz potrzebne Ci akcesoria.
Ocena
2 komentarze
29.11.2015
miałem podobne i zbierałam tym owocę przez lato i początek jesieni. niestety raz wysłałam z tym dzieci do sadu no to wróciły z dwoma - czyli jednym połamanym. Muszę upić nowy zbierak i się rozglądam. Ten wygląda sensownie, średnica na owoc też odpowiednia, a cena to już w ogóle akuratna.
26.06.2015
moja teściowa ciągle z tym biega, ja tam nie rozumiem po co jej to jest. ona twierdzi, ze nie musi się tak bardzo schylac i nie brudzi sobie rąk, jak na przykład zbiera jabłka po deszczu. w każdym razie ona jest zadowolona :P
 • Porady
  i wskazówki

 • Ogród

  Kwiecień w ogrodzie

 • Ogród

  Maj w ogrodzie

 • Ogród

  Marzec w ogrodzie

Ocena i komentarz dla:

Zbierak do owoców Greenmill 13 cm