Zobacz więcej Zegary

Strona główna

Strzałka w prawo

Dekoracja wnętrz

Strzałka w prawo

Zegary

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Zegar Glassclock Spices 20 x 60 cm

Zegar Glassclock Spices 20 x 60 cm

78,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...
Informacja

Wycofany z oferty

Niestety ten produkt nie jest już dostępny w naszej ofercie

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Prezentowany produkt doskonale sprawdzi się w kuchni, restauracji lub innym miejscu, gdzie przygotowywane i spożywane są posiłki. Zdobiący go motyw przypraw pełni funkcję dekoracyjną, natomiast mechanizm zegarowy z czytelnymi wskazówkami i cyframi pozwala kontrolować czas. Wykonanie ze szkła odpowiada za trwałość i elegancki wygląd zegara.

   Cechy i zalety

    W Twojej kuchni znajduje się pusta ściana, na której zaaranżowanie nie masz pomysłu? Jeśli nie potrzebujesz dodatkowych szafek lub półek, wykorzystaj to miejsce na dekorację, w roli której doskonale sprawdzi się prezentowany produkt, Jego wyjątkowość polega na tym, że łączy w sobie funkcję praktyczną z ozdobną. Mechanizm zegara, czytelne cyfry oraz wskazówki pozwolą Ci kontrolować czas podczas gotowania, natomiast oryginalne tło sprawi, że Twoja kuchni nabierze charakteru. Widnieją na nim kolorowe przyprawy, które doskonale wkomponują się w pomieszczenia przeznaczone do przygotowywania i spożywania posiłków. Produkt jest sporych rozmiarów i ma prostokątny, nowoczesny kształt, dlatego z powodzeniem zastąpi inne kuchenne ozdoby. Zamów go online!

    • Nowoczesny design
    • Eleganckie szklane wykończenie

    Specyfikacja techniczna

    MateriałSzkło
    Kod produktu5902841504875