Zyskaj do 200 zł rabatu na całe zakupy online! Sprawdź szczegóły akcji tutaj >>

icon
25.02 - niedziela niehandlowa. Kupuj na castorama.pl
icon
25.02 - niedziela niehandlowa. Kupuj na castorama.pl

Zobacz więcej Środki czyszczące

Strona główna

Strzałka w prawo

Utrzymanie porządku

Strzałka w prawo

Środki czyszczące

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Żel do WC Starwax Respect 750 ml

Żel do WC Starwax Respect 750 ml

25,98
/ szt.
34,64
/ l
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Żel do WC Starwax Respect zapewni czystość i świeży zapach w Twojej toalecie. Z pomocą tego naturalnego preparatu usuniesz zabrudzenia i wapienne osady z muszli toaletowej, pisuaru czy bidetu. Środek skutecznie eliminuje osady mineralne także pod wodą. Po sprzątaniu Twoja łazienka będzie przyjemnie pachniała kwiatem bawełny. Produkt stworzono zgodnie z ideą „zero waste”. Preparat jest bezpieczny dla środowiska.

   Cechy i zalety

    Żel do WC Starwax Respect to naturalny, skuteczny środek czyszczący i dezodoryzujący do muszli WC, pisuarów i bidetów. Dzięki niemu usuniesz osady z kamienia nawet pod wodą. Możesz korzystać z tego produktu, jeśli masz szambo lub biologiczną oczyszczalnię ścieków. Preparat jest bezpieczny dla środowiska, nie zawiera szkodliwych ani toksycznych substancji. Środek ulega całkowitej biodegradacji. Żel do WC Starwax Respect 750 ml to preparat naturalny, który nie uczula. Środek badano dermatologicznie, ale nie przeprowadzano testów na zwierzętach. Został on wykonany zgodnie z koncepcją „zero waste”. Roślinne substancje aktywne zawarte w płynie pochodzą z odpadów rolno-spożywczych. Opakowanie produktu wykonano z materiałów z recyklingu, które mogą zostać przetworzone po raz kolejny.

    • Na bazie substancji naturalnych. Czyści i dezodoryzuje. Usuwa osad mineralny również pod wodą.

    Specyfikacja techniczna

    MarkaStarwax
    Pojemność750ml
    PostaćŻel
    Kod produktu3365000437872