Dostawa za 1 zł na wybrane produkty dla zamówień od 500 zł! Sprawdź szczegóły akcji tutaj >>

icon
Najbliższa niedziela 8.10 jest niedzielą niehandlową. Zapraszamy do zakupów na castorama.pl
icon
Najbliższa niedziela 8.10 jest niedzielą niehandlową. Zapraszamy do zakupów na castorama.pl

Zobacz więcej Akcesoria do myjek

Strona główna

Strzałka w prawo

Utrzymanie porządku

Strzałka w prawo

Myjki i akcesoria

Strzałka w prawo

Akcesoria do myjek

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Zestaw czyszczący do rur MacAllister 8 m
Strzałka w prawo

Zestaw czyszczący do rur MacAllister 8 m

84,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

Zestaw czyszczący do rur MacAllister posłuży Ci do udrażniania odpływów. Zawiera wąż o długości 8 metrów. Został zaprojektowany tak, by skutecznie usuwać zatory w rurach, odpływach, rynnach i toaletach. Produkt został wykonany z trwałego poliamidu i PVC. Jest kompatybilny z myjkami ciśnieniowymi Mac Allister z naszej oferty.

  Cechy i zalety

  Zestaw czyszczący do rur MacAllister 8 m to funkcjonalny system zaprojektowany z myślą o skutecznym udrożnianiu rur, odpływów, rynien i toalet. Bez trudu usuniesz z jego pomocą uporczywe zanieczyszczenia i zatory. Przeznaczony jest do współpracy z myjkami MacAllister. Stanowi wraz z nią podręczny zestaw, który znajdzie zastosowanie w każdym domu. Z łatwością zamontujesz go i odłączysz, gdy nie będzie potrzebny. Zestaw czyszczący do rur MacAllister wyprodukowano z trwałego tworzywa sztucznego. Wąż cechuje giętkość i wytrzymałość. Bez kłopotu go wyczyścisz. Długość węża pozwala na dotarcie do zakamarków w kanalizacji. Zwinięty przewód nie wymaga dużo miejsca. Niewiele waży, dlatego bez trudu zawiesisz go w poręcznym miejscu. Zapoznaj się z naszą ofertą myjek i akcesoriów czyszczących MacAllister.

  • System Quick Connect ułatwia montowanie i zmianę akcesoriów.

  Specyfikacja techniczna

  Typ produktuZestaw akcesoriów do myjek ciśnieniowych
  Liczba sztuk w opakowaniu1
  Typ opakowaniaOpakowanie
  Gwarancja producentaBrak gwarancji, tylko rękojmia
  MarkaMac Allister
  Długość węża8m
  Typ połączeniaBagnetowe
  Liczba sztuk1
  Waga produktu0.7kg
  MateriałPoliamid (PA66) i polichlorek winylu (PVC)
  Instrukcje dotyczące przechowywaniaZakręć kran. Zwolnij pozostałe w pistolecie ciśnienie — poczekaj, aż z urządzenia wypłynie cała woda. Wyłącz urządzenie. Wyjmij wtyczkę z gniazdka. Po zakończeniu pracy opróżnij i umyj zbiornik na detergent. Do mycia zbiornika użyj czystej wody bez dodatkowych detergentów. Zabezpiecz pistolet, używając bezpiecznika. Przed rozpoczęciem okresu zimowego, podczas którego urządzenie nie będzie używane, zabezpiecz je nietoksycznym, mrozoodpornym środkiem antykorozyjnym. Przechowuj urządzenie w suchym miejscu zabezpieczonym przed mrozem.
  KompatybilnośćMPWP100D-2, MPWP100D-3, MPWP1800-2, MPWP2100-2, MPWP1800-3, MPWP2200, MPWP2700, PPWP1400, PPWP1800, PPWP2200
  Kod produktu5059340087696