LOTERIA CASTODAYS! Zrób zakupy i weź udział w loterii. Sprawdź szczegóły >>

Zobacz więcej Filtry i akcesoria

Strona główna

Strzałka w prawo

Hydraulika

Strzałka w prawo

Uzdatnianie wody

Strzałka w prawo

Filtry i akcesoria

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Zestaw do konserwacji zmiękczaczy BWT Aqua Clean

Zestaw do konserwacji zmiękczaczy BWT Aqua Clean

278
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.

Sprawdź wysokość rat w systemie

eRaty
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Zestaw do konserwacji zmiękczaczy BWT Aqua Clean zapewnia pełną wydajność urządzenia, dezynfekuje je, a dodatkowo wydłuża żywotność żywicy jonowymiennej. Jedno opakowanie zawiera zestaw skutecznych i łatwych do zastosowania preparatów. Dzięki użyciu zestawu do konserwacji zmiękczaczy zapewnisz im należytą higienę. Dostępne są także inne elementy do instalacji wodnej.

   Cechy i zalety

    Zestaw do konserwacji zmiękczaczy BWT Aqua Clean jest produktem, który pomoże Ci utrzymać w doskonałej kondycji instalacje sanitarne. Produkt wspiera wysoką wydajność urządzenia oraz je dezynfekuje. Dodatkowo wydłuża się żywotność żywicy jonowymiennej. Jeden zestaw to kompleksowe, skuteczne i łatwe w użyciu preparaty. Zestaw do konserwacji zmiękczaczy pozwoli Ci zapewnić im należytą higienę przy niskim nakładzie pracy. Preparat do czyszczenia żywicy pozwoli Ci oczyścić ją z obecnych związków żelaza oraz zanieczyszczeń stałych. W zestawie obecny jest także preprat do dezynfekcji. Pomoże Ci pozbyć się z żywicy mikroorganizmów. Dzięki temu oczyszczona żywica ma większą wydajność, a zmiękczacz pracuje lepiej. Zapoznaj się z innymi produktami tej serii, które czekają na Ciebie w sklepach Castorama!

     Specyfikacja techniczna

     Kod produktu3660965292338