Zobacz więcej Pace glazurnicze

Strona główna

Strzałka w prawo

Narzędzia i sprzęt

Strzałka w prawo

Narzędzia glazurnicze

Strzałka w prawo

Pace glazurnicze

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Zestaw do prowadzenia płytek Dedra
Strzałka w prawo

Zestaw do prowadzenia płytek Dedra

13,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Użycie zestawu umożliwia Ci bardzo precyzyjne układanie płytek, nawet jeśli decydujesz się na stworzenie skomplikowanej kompozycji. W komplecie znajduje się niezwykle wytrzymały sznurek, który gwarantuje zachowanie jednakowych odległości pomiędzy płytkami, oraz uchwyty mocujące wykonane z ocynkowanej i odpornej na korozję stali.

   Cechy i zalety

    Zestaw do ręcznego prowadzenia płytek jest przeznaczony do niezwykle dokładnego układania glazury. Jego zastosowanie w znacznym stopniu ułatwi Ci osiągnięcie idealnie równej linii, po której poprowadzisz płytki. Jeśli chcesz ułożyć glazurę w estetyczny, a nawet skomplikowany wzór, np. po ukosie bądź równolegle, użycie sznurka, który znajduje się w zestawie, jest z pewnością najlepszym wyborem. To właśnie dzięki jego wykorzystaniu z łatwością poradzisz sobie z perfekcyjnym kładzeniem płytek – pozwoli Ci on na zachowanie pomiędzy nimi takich samych odległości. Oprócz bardzo mocnego sznurka odpornego na przerwanie, do kompletu dołączone są także 2 mocujące uchwyty wykonane ze stali ocynkowanej, co wpływa na ich właściwości antykorozyjne.

    • Blaszki wykonane ze stali ocynkowanej

    Specyfikacja techniczna

    MarkaDedra
    Kod produktu5902628154903