Dostawa za 1 zł na wybrane produkty dla zamówień od 200 zł! Sprawdź szczegóły akcji tutaj >>

icon
Najbliższa niedziela 1.10 jest niedzielą niehandlową
icon
Najbliższa niedziela 1.10 jest niedzielą niehandlową

Zobacz więcej Narzędzia specjalne

Strona główna

Strzałka w prawo

Malowanie

Strzałka w prawo

Narzędzia malarskie

Strzałka w prawo

Narzędzia specjalne

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Zestaw do tapetowania Hardy 8 części

Zestaw do tapetowania Hardy 8 części

54,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

Zestaw do tapetowania sprawdzi się w skrzynce na narzędzia majsterkowicza, a także każdego, kto zamierza szybko i sprawnie wytapetować wnętrze. W zestawie znajdziesz aż 8 produktów, które znacznie ułatwią Ci odświeżanie pomieszczenia, w tym klej, pędzel oraz folie ochronną. Ten zakup gwarantuje Ci, że masz wszystkie niezbędne elementy do tapetowania.

  Cechy i zalety

  Do sprawnego wytapetowania wnętrza potrzebujesz wielu narzędzi – decydując się na praktyczny zestaw masz pewność, że o niczym nie zapomniałeś, a praca przebiegnie sprawnie. W zestawie znajdziesz specjalny klej do tapet, który gwarantuje Ci idealne przyklejenie materiału do podłoża. Pędzel wykorzystasz zarówno do gruntowania powierzchni ściany, jak i nakładania kleju. Dobrze wyprofilowany nóż umożliwi Ci cięcie tapet w zależności od potrzeb. Szczotka do wygładzania oraz rolka dociskowa pomogą Ci pozbyć się zalegających pod tapetą pęcherzyków powietrza, a duże wiaderko z pokrywką sprawdza się do szczelnego przechowywania farby. Ostatnim elementem, ale równie ważnym, jest folia ochronna – zabezpieczysz nią meble oraz podłogę przed zabrudzeniami.

  • Kompletny zestaw, aby rozpocząć prace z tapetowaniem
  • Zestaw narzędzi wraz z niemieckim klejem do tapet
  • Duży zestaw w wiadrze z pokrywą

  Specyfikacja techniczna

  Typ opakowaniaszt.
  W zestawieSpecjalny klej do tapet, pędzel do nakładania kleju oraz gruntowania, folia ochronna 4 x 5 m, nóż do tapet 18 mm, szczotka do wygładzania, rolka dociskowa do tapet, wiaderko 8 l z pokrywą
  Kod produktu5905061037147