Zobacz więcej Gwintowniki i narzynki

Strona główna

Strzałka w prawo

Narzędzia i sprzęt

Strzałka w prawo

Elektronarzędzia

Strzałka w prawo

Gwintowniki i narzynki

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Zestaw gwintowników i narzynek 20 szt.
Strzałka w prawo

Zestaw gwintowników i narzynek 20 szt.

84,98
/ kpl.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Zestaw gwintowników i narzynek sprawdzi się w trakcie prac hydraulicznych i majsterkowania. Komplet posłuży Ci do naprawiania gwintów wewnętrznych oraz zewnętrznych. W produkcie znajdziesz również uchwyty do narzynki i gwintownika, a dodatkowo plastikową skrzynkę. Dzięki niej bez trudu przeniesiesz zestaw składający się z tak wielu elementów.

   Cechy i zalety

    Zestaw gwintowników i narzynek 20 szt. przyda Ci się podczas prac hydraulicznych. Komplet wykorzystasz również w trakcie majsterkowania. W zestawie znajdziesz osiemnaście gwintowników. Akcesorium ma ostrza, które posłużą do skrawania gwintów wewnętrznych. W zestawie znajduje się również dziewięć narzynek. Element zastosujesz podczas pracy z gwintami zewnętrznymi. Nakręć akcesorium na śrubę, żeby powstały na niej potrzebne nacięcia. Zestaw gwintowników i narzynek składa się ze stalowych elementów. Dzięki temu masz gwarancję, że produkt posłuży Ci wielokrotnie podczas prac warsztatowych. W komplecie znajdziesz uchwyt do gwintownika oraz narzynki. W zestawie jest także plastikowa skrzynka. Dzięki niej z łatwością przeniesiesz narzędzia.

    • Doskonałe do automatycznych napraw i maszyn

    Specyfikacja techniczna

    Typ produktuZestaw gwintowników i narzynek
    Liczba sztuk w opakowaniu20
    Rodzaj opakowaniaZestaw
    Gwarancja producenta1 rok​
    Liczba sztuk20
    W zestawie18 x gwintownik i narzynka (M3 x 0,5 mm, M4 x 0,7 mm, M5 x 0,8 mm, M6 x 1 mm, M7 x 1 mm, M8 x 1,25 mm, M9 x 1,25 mm, M10 x1,5 mm i M12 x 1,75 mm), uchwyt do gwintownika M2-M12(1/16"–1/2"), uchwyt do narzynki M25 (1"), plastikowa skrzynka do przenoszenia
    Walizka/torba w zestawieWalizka/torba w zestawie
    Grupa kolorystycznaSzary
    KolorSzary
    MateriałStal
    Sposób przenoszeniaWalizka
    Kod produktu3663602817123