Zobacz więcej Akcesoria do siekier

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogród i otoczenie

Strzałka w prawo

Narzędzia ogrodowe

Strzałka w prawo

Narzędzia do cięcia

Strzałka w prawo

Akcesoria do siekier

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Zestaw klinujący Juco M 0,1 - 0,5 kg

Zestaw klinujący Juco M 0,1 - 0,5 kg

14,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Zestaw klinujący Juco M pozwoli Ci na naprawę młotka, w którym doszło do ześlizgnięcia się głowicy. Elementy zestawu pozwolą Ci na rozparcie trzonka, a następnie usztywnienie mocowania. Tak naprawiony młotek znów będzie bezpieczny i skuteczny podczas codziennego użytkowania. Opisywany zestaw przeznaczony jest do mniejszych narzędzi tego typu.

   Cechy i zalety

    Ześlizgnięcie się głowicy młotka z trzonka to problem, który pojawia się dość często. Narzędzie poddawane jest każdorazowo sporym obciążeniom, dlatego taka sytuacja niestety może Ci nieco utrudnić życie. To szczególnie irytujące, jeśli mocowanie nie jest odpowiednio stabilne. Zestaw klinujący Juco M pozwoli Ci na trwałe połączenie głowicy z trzonkiem. Dostępne elementy służą do usztywnienia mocowania poprzez rozparcie trzonka. Samo zastosowanie elementów składowych zestawu nie wymaga specjalistycznej wiedzy oraz skomplikowanych narzędzi. Bez problemu wykonasz cały proces samodzielnie. Zestaw klinujący Juco M 0,1 – 0,5 kg przeznaczony jest to młotków o mniejszych rozmiarach. Dobieraj klin zgodnie z zaleceniami producenta, żeby był maksymalnie efektywny.

    • Zestaw naprawczy do osadzania metalowej części roboczej młotków 0,1-0,5 kg drewnianym stylisku
    • Pozwala na trwałe i solidne połączenie głowicy narzędzia z trzonkiem, dzięki rozparciu trzonka i usztywnieniu mocowania

    Specyfikacja techniczna

    MateriałMetal i drewno
    Kod produktu5906083007347