Zobacz więcej Akcesoria do siekier

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogród i otoczenie

Strzałka w prawo

Narzędzia ogrodowe

Strzałka w prawo

Narzędzia do cięcia

Strzałka w prawo

Akcesoria do siekier

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Zestaw klinujący Juco M 0,7 - 2 kg
Strzałka w prawo

Zestaw klinujący Juco M 0,7 - 2 kg

16,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Zestaw klinujący Juco M pomoże Ci w naprawieniu Twojego ulubionego młotka. Zawarte w nim elementy zostały wykonane z metalu oraz drewna, dlatego są trwałe i praktyczne w zastosowaniu. Ich użycie gwarantuje trwałe połączenie metalowej powierzchni roboczej oraz trzonka w dowolnym młotku o wadze do dwóch kilogramów. To niezbędny element warsztatu każdego majsterkowicza.

   Cechy i zalety

    Zastanawiasz się nad tym, jak naprawić młotek, gdy nagle ulegnie zniszczeniu, a jest potrzebny? Wystarczy, że w zanadrzu będziesz mieć zestaw klinujący Juco M 0,7 – 2 kg. Z nim bez trudu naprawisz większość podręcznych młotków używanych w domu, przy pracach w ogrodzie czy w warsztacie. Pozwala on na wykonanie wszystkich niezbędnych prac związanych z trwałym osadzeniem metalowej powierzchni roboczej – czyli głowicy młotka – na drewnianym trzonku. Zestaw klinujący Juco M został wykonany z dwóch materiałów: drewna oraz metalu. Jest trwały i niezwykle praktyczny, dlatego nie powinno zabraknąć go w żadnym warsztacie czy miejscu zajmującym się pracami remontowymi i wykończeniowymi. Sprawdź też inne akcesoria niezbędne w warsztacie.

    • Zestaw naprawczy do osadzania metalowej części roboczej młotków 0,7-2 kg drewnianym stylisku
    • Pozwala na trwałe i solidne połączenie głowicy narzędzia z trzonkiem, dzięki rozparciu trzonka i usztywnieniu mocowania

    Specyfikacja techniczna

    MarkaUnbranded
    MateriałMetal i drewno
    Kod produktu5906083007354