Zyskaj do 10% rabatu na całe zakupy online! Sprawdź szczegóły akcji tutaj >>

icon
Najbliższa niedziela 24.09 jest niedzielą niehandlową
icon
Najbliższa niedziela 24.09 jest niedzielą niehandlową

Zobacz więcej Zestawy

Strona główna

Strzałka w prawo

Narzędzia i sprzęt

Strzałka w prawo

Narzędzia ręczne

Strzałka w prawo

Klucze

Strzałka w prawo

Zestawy

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Zestaw kluczy Neo Tools 1/2'' 3/8'' 1/4'' 219 szt.
Strzałka w prawo

Zestaw kluczy Neo Tools 1/2'' 3/8'' 1/4'' 219 szt.

428
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.

Sprawdź wysokość rat w systemie

eRaty
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

Zestaw kluczy wykorzystywany jest w czasie reperowania konstrukcji codziennego użytku – umożliwia łatwe wkręcanie oraz odkręcanie śrub. Komplet zawiera 219 rozmaitych elementów, wobec czego z powodzeniem dopasujesz go do własnych potrzeb. Części stworzone z chromowo-wanadowej stali przez długi czas zachowają nienaganny stan.

  Cechy i zalety

  Zestaw kluczy wykorzystywany jest podczas prac naprawczych, ponieważ umożliwia łatwe wkręcanie oraz odkręcanie śrub – za jego pomocą bezproblemowo przeprowadzisz rozmaite prace w swoim przydomowym warsztacie. Komplet zawiera zarówno nasadki, jak też przedłużki, przeguby, adaptery, uchwyty, klucze, uchwyty oraz bity, więc elementów tych nie musisz dokupować we własnym zakresie. Stal chromowo-wanadowa to materiał wyróżniający się odpornością na uszkodzenia mechaniczne, zatem części przez długi czas zachowają nienaganny stan nawet w przypadku ich intensywnej eksploatacji. W proponowanym asortymencie znajdziesz również inne akcesoria stosowane w warsztatach, więc z powodzeniem skompletujesz produkty spełniające Twoje potrzeby.

   Specyfikacja techniczna

   W zestawienasadki; przedłużki; przeguby; adaptery; grzechotki; uchwyty; pokrętło; klucze sześciokątne, nasadowe, płasko-oczkowe; uchwyty; bity
   Kod produktu5907558421637