Zobacz więcej Pozostałe akcesoria do samochodu

icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Zestaw końcówek 4-szczękowych Vorel do smarownic

Zestaw końcówek 4-szczękowych Vorel do smarownic

14,98
/ kpl.
3,75
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Jak prawidłowo zaaplikować smar podczas przeprowadzania drobnych prac serwisowych przy pojeździe? Proponowane końcówki to elementy smarownicy pozwalające na sprawne rozprowadzanie preparatu. Części wyprodukowane zostały z metalu, czemu zawdzięcza się ich odporność na uszkodzenia mechaniczne. W proponowanej ofercie znajdziesz różne akcesoria przydatne w garażach.

   Cechy i zalety

    Masz problem z rozprowadzeniem smaru na reperowanym pojeździe? Proponowane końcówki to elementy wymienne smarownicy – pozwolą Ci na łatwe zaaplikowanie preparatu. Metalowe akcesoria przez długi czas zachowają nienaganny stan nawet w przypadku ich częstego użytkowania, ponieważ są odporne na uszkodzenia mechaniczne. W komplecie znajdziesz 4 sztuki tego produktu, zatem nie będziesz musiał kupować nowej końcówki zaraz po zużyciu poprzedniej. Praktyczne narzędzia przydadzą się zarówno w serwisie naprawczym, jak też w przydomowym warsztacie. Chcesz stworzyć w garażu idealne warunki do przeprowadzania drobnych prac serwisowych przy swoim samochodzie? Nie czekaj – sprawdź ofertę i zaopatrz się w proponowany zestaw końcówek już teraz!

     Specyfikacja techniczna

     MarkaVorel
     KolorMix
     MateriałMetal
     Kod produktu5906083780615