Zobacz więcej Czujniki czadu

Strona główna

Strzałka w prawo

Elektryka i elektronika

Strzałka w prawo

Czujniki i sygnalizatory

Strzałka w prawo

Czujniki czadu

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Zestaw mini czad dym CSD-01N9

Zestaw mini czad dym CSD-01N9

118
/ kpl.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.

Sprawdź wysokość rat w systemie

eRaty
Informacja

Produkt dostępny wyłącznie w sprzedaży stacjonarnej.

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Zestaw przyda się w większości gospodarstw domowych, ponieważ przeznaczony jest do wykrywania czadu lub dymu – zapewni poczucie bezpieczeństwa zarówno Tobie, jak też pozostałym mieszkańcom. Jest szczególnie funkcjonalny, gdyż posiada sygnalizację nie tylko świetlną, ale także głosową. Proponujemy różne rodzaje tego produktu.

   Cechy i zalety

    Zestaw przeznaczony do wykrywania czadu przyda się w każdym gospodarstwie domowym, a także lokalu użytku publicznego – zapewni użytkownikom pomieszczeń szczególne poczucie bezpieczeństwa. Montowany jest na ścianach zarówno przez fachowców, jak też osoby samodzielnie wyposażające swoje domy. Jest wyjątkowo funkcjonalny, ponieważ umieszczony w pomieszczeniu doskonale nadaje się również do informowania o niebezpiecznym stężeniu dymu. Urządzenie wyposażone zostało w przycisk testu, wobec czego bezproblemowo sprawdzisz sprawność zestawu. Dzięki odporności na uszkodzenia mechaniczne będzie idealnie spełniał swoje zadanie przez długi czas. W proponowanym asortymencie znajdziesz również inne rodzaje tego produktu, więc wybierzesz model adekwatnie do własnych wymagań.

    • Zasięg ok. 20 - 25 m2

    Specyfikacja techniczna

    Grubość produktu50mm
    Szerokość produktu140mm
    Wysokość produktu187mm
    NormaEN 14604
    Rodzaj prąduPrąd stały
    FunkcjeSygnalizacja optyczna i akustyczna; powiadomienia: alarm (przycisk TEST), niski stan baterii, awaria (tylko w przypadku czujnika czadu)
    Liczba stref1
    Napięcie zasilania3 – 9V
    Poziom czułości300ppm
    W zestawiemini czujnik czadu, mini czujnik dymu, baterie
    KolorBiały
    Kod produktu5905548274621