Zobacz więcej Zestawy naprawcze

Strona główna

Strzałka w prawo

Hydraulika

Strzałka w prawo

Zestawy naprawcze

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Zestaw naprawczy syfonu zlewozmywaka 1 komorowego Jano

Zestaw naprawczy syfonu zlewozmywaka 1 komorowego Jano

6,88
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Zestaw naprawczy syfonu zlewozmywaka 1-komorowego Jano zawiera cztery okrągłe uszczelki o różnych wymiarach, które pozwolą Ci uporać się z przeciekającymi rurami pod zlewem. Te żółte i zielone produkty to także sposób na zachowanie czystego i świeżego powietrza w domu. Chronią bowiem przed przykrym zapachem, który może wydostawać się z rur.

   Cechy i zalety

    Wykonane z gumy uszczelki w instalacjach wodno-kanalizacyjnych są stale wystawione na działanie gorącej i zimnej wody. Gdy minie ich okres żywotności, tracą swoje właściwości i należy wymienić je na nowe. W przeciwnym wypadku w Twojej łazience czy kuchni może pojawić się nieprzyjemny zapach lub dojść do wycieku. Wymiana uszczelek w zlewozmywaku to zadanie łatwe. Poradzisz sobie z nim, nawet jeśli jesteś tylko początkującym majsterkowiczem. Wystarczą do tego odpowiednie narzędzia i zestaw naprawczy syfonu zlewozmywaka 1-komorowego Jano. W opakowaniu znajdziesz cztery okrągłe uszczelki w różnych rozmiarach. Mają one kolor zielony i żółty. Uszczelki możesz zastosować w instalacjach z zimną i ciepłą wodą użytkową. Zestaw naprawczy syfonu zlewozmywaka 1-komorowego Jano jest objęty dwuletnią gwarancją.

     Specyfikacja techniczna

     Liczba sztuk w opakowaniu4
     Kształt produktuOkrągły
     Kod produktu5908289684759