Zobacz więcej Obrazy

Strona główna

Strzałka w prawo

Dekoracja wnętrz

Strzałka w prawo

Obrazy i ramiarstwo

Strzałka w prawo

Obrazy

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Zestaw obrazów Palma i kaktusy 20 x 20 cm 3 szt.
Strzałka w prawo

Zestaw obrazów Palma i kaktusy 20 x 20 cm 3 szt.

59,98
/ kpl.
19,99
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Zestaw obrazów Palma i kaktusy jest przeznaczony do dekorowania wnętrz. Dzięki temu zestawowi stworzysz oryginalną i ciekawą aranżację. To polski produkt, który wyróżnia się nowoczesnym designem. Jest również wyjątkowo wytrzymały. W zestawie znajdziesz trzy obrazy o nieco różnej kolorystyce dostępne w naturalnym obramowaniu.

   Cechy i zalety

    Zestaw obrazów Palma i kaktusy 20 x 20 cm 3 sztuki to uniwersalny produkt, który wykorzystasz do udekorowania wnętrza pomieszczenia. W skład zestawu wchodzą trzy obrazy. Każdy z nich przedstawia rośliny. Ten polski produkt powstał z MDF oraz listwy z polistyrenu. Materiały są trwałe i zapewniają dekoracji dużą wytrzymałość. Zestaw obrazów Palma i kaktusy charakteryzują się nowoczesnym designem. Są oferowane w obramowaniu w kolorze brzozy. Dzięki temu prezentują się bardzo naturalnie i będą pasowały do wielu aranżacji wnętrza. Z tym produktem stworzysz niebanalną dekorację, a także poprawisz estetykę pomieszczenia. Asortyment sklepów Castorama obejmuje bardzo duży wybór obrazów. Możesz także skorzystać z innych dostępnych dekoracji.

    • Produkt polski
    • Wytrzymały
    • Nowoczesny design
    • Wymiary listwy: 15 x 4 mm

    Specyfikacja techniczna

    MateriałMDF i polistyren (PS)
    Kolor ramyBrzoza
    WzórNatura
    PrzeznaczenieDekoracja wnętrz
    Kod produktu5901554542938