icon
Najbliższa niedziela 3.12 jest niedzielą niehandlową. Zapraszamy do zakupów na castorama.pl
icon
Najbliższa niedziela 3.12 jest niedzielą niehandlową. Zapraszamy do zakupów na castorama.pl

Zobacz więcej Zestawy

Strona główna

Strzałka w prawo

Malowanie

Strzałka w prawo

Narzędzia malarskie

Strzałka w prawo

Pędzle

Strzałka w prawo

Zestawy

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Zestaw pędzli Befaszczot 12 szt.
Strzałka w prawo

Zestaw pędzli Befaszczot 12 szt.

20,98
/ kpl.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Zestaw pędzli będzie odpowiedni do większości prac renowacyjnych w Twoim domu. Przy użyciu pędzli o różnej szerokości możesz pomalować zarówno fragment krzesła, jak również większą powierzchnię półki. Część pracującą produktu wykonano z włosia naturalnego – które pozostaje odporne na odkształcenia i nadaje się do wielokrotnego użytku. Odpowiedzialnie pozyskane materiały - Drewno wykorzystane w tym produkcie jest certyfikowane przez niezależną stronę trzecią. Informacje na temat tej instytucji znajdują się na opakowaniu produktu. Więcej informacji na stronie www.castorama.pl/green-star

   Cechy i zalety

    Zestaw pędzli zawiera artykuły o różnych szerokościach i długościach, które będą odpowiednie do większości rodzajów remontów i prac renowacyjnych. Dzięki temu, możesz je wykorzystać zarówno do odświeżenia wyglądu krzesła, biurka bądź też większej szafki. Część pracująca produktu została wykonana z włosia naturalnego – które jest bardzo chłonne i sprawdzi się podczas pracy zarówno z farbą emulsyjną, jak również akrylową bądź rozpuszczalnikową. Materiał ten charakteryzuje się też dużą odpornością na powstawanie odkształceń – przez co zachowuje oryginalną strukturę na długi czas. Trzonki pędzli zostały wykonane z drewna, które jest twarde i odporne na uszkodzenia mechaniczne. Uchwyt pokryto także dodatkową warstwą lakieru – dzięki czemu prezentują się bardzo estetycznie.

     Specyfikacja techniczna

     Liczba sztuk w opakowaniu12
     Materiał skuwkiStal ocynkowana
     Odpowiedni typ farbyEmulsyjna i rozpuszczalnikowa
     W zestawie12 pędzli o różnych rozmiarach
     Materiał uchwytuDrewno
     Kod produktu5903479161249