Zobacz więcej Pozostałe akcesoria do samochodu

icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Zestaw smarowniczek Yato 110 szt.

Zestaw smarowniczek Yato 110 szt.

39,98
/ kpl.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Szukasz smarowniczek, które pozwolą na prawidłowe wtłaczanie smaru do zamkniętych mechanizmów? Proponowane części stworzone zostały z mocnego metalu – są odporne na zniekształcenia, wobec czego będą idealnie spełniać swoje zadanie przez długi czas. Niewielkie elementy znajdują się w pojemniku, co zapobiega ich gubieniu się .

   Cechy i zalety

    W samochodzie brakuje odpowiedniego systemu pozwalającego na prawidłowe wtłaczanie smaru do zamkniętych mechanizmów? Koniecznie zastosuj w pojeździe proponowany zestaw smarowniczek – zaworki umożliwiają sprawną dystrybucję preparatu, więc przydadzą się w czasie prac serwisowych. Akcesoria wyprodukowane z metalu przez długi czas zachowają odporność na zniekształcenia – nie wymagają częstej wymiany. Funkcjonalny zestaw zawiera 110 elementów, wobec czego nie musisz kupować każdej części z osobna. Znajdują się w pojemniku posiadającym przegródki, co zapobiega gubieniu się niewielkich przedmiotów i ułatwia zachowanie porządku w miejscu pracy. Jeśli szukasz smarowniczek, które będą idealnie spełniały swoje zadanie przez długi czas, dobrze trafiłeś! Sprawdź ofertę już teraz.

     Specyfikacja techniczna

     MarkaYato
     W zestawie110 sztuk smarowniczek w sortowniku
     KolorMix
     MateriałMetal
     Kod produktu5906083068881