Produkty

Ziemia do trawników Verve 50 l

Kliknij aby powiększyć

Ziemia do trawników Verve 50 l

Marka: Verve

Marka: Verve

Kod: 621284

|
Ziemię do trawników możesz wykorzystać do poprawienia struktury gleby – co natomiast przyczyni się do odpowiedniego rozkwitu większości zasadzonych roślin. Skład podłoża został wzbogacony nawozem mineralnym, przez co zasiany trawnik będzie otrzymywać potrzebne składniki odżywcze. Ziemia jest dostępna w wydajnym opakowaniu, dlatego też nadaje się do stosowania w dużych ogrodach.
Wszystko na raty.
RRSO 0%

Zwroty bez problemu

Gwarancja najniższych cen

Gwarancja jakości

Parametry logistyczne

Długość opakowania

42 cm

Wysokość opakowania

13 cm

Szerokość opakowania

73 cm

Waga brutto

15.8 kg

Parametry techniczne i użytkowe

Obszary zastosowania

ogród, działka

Pojemność worka

50 l

Parametry indywidualne

Marka

Verve

Parametry fizyczne i wizualne

Składniki

torf niski i pośredni, piasek drenażowy
Ziemię do trawników możesz wykorzystać w większości ogrodów, a także na działkach oraz skwerach. Podłoże zostało sporządzone ze specjalnej mieszanki torfów niskich i pośrednich, a także piasku drenażowego – dzięki czemu zasiana trawa będzie otrzymywać składniki potrzebne do jej odpowiedniego wzrostu. Produkt dodatkowo wzbogacono nawozem mineralnym, przez co powstająca murawa będzie się prezentować wyjątkowo okazale, tym samym stanowiąc efektowną ozdobę ogródka. Ziemia może przyczynić się do polepszenia struktury gleby – dlatego też zasadzisz na niej więcej gatunków roślin niż dotychczas. Podłoże nadaje się zarówno do wysiewu trawy, jak i regeneracji już istniejącej murawy – dzięki czemu działka może zyskać świeży oraz atrakcyjny wygląd.
Ocena
3 komentarze
07.05.2019
W poprzednim roku ziemia-cud. Trawa idelania wzrastała.
W tym roku to jakieś nieporozumienie... same włókna.

nie polecam
Odpowiedź pracownika Castorama Polska

Dziękujemy za przekazaną opinię. Przykro nam, jeżeli tegoroczna partia produktu nie spełniła Pana(i) oczekiwań. Postaramy się zweryfikować tę sytuację.

22.04.2018
Kupiłam kika worków w zeszłym roku - mieszanka - cud. Kupiłam w tym roku i to jest coś zupełnie innego. Przede wszystkim wygląda jak ziemia do kwiatów w dodatku żadnego piasku.
31.01.2016
niby nic, a różnicę każdy zobaczy gołym okiem. u mnie w ogrodzie trawa w ogóle nie chciałą wschodzić i dopiero ta ziemia trochę wszystko ruszyła
 • Porady
  i wskazówki

 • Ogród

  Przygotowanie trawnika do pierwszego koszenia po sezonie zimowym

 • Ogród

  Zakładanie trawnika krok po kroku

 • Ogród

  Wybór ziemi do roślin

Ocena i komentarz dla:

Ziemia do trawników Verve 50 l