icon
Najbliższa niedziela 1.10 jest niedzielą niehandlową
icon
Najbliższa niedziela 1.10 jest niedzielą niehandlową

Zobacz więcej Płyny, oleje i smary

Strona główna

Strzałka w prawo

Garaż i warsztat

Strzałka w prawo

Płyny, oleje i smary

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Zimowy koncentrat do spryskiwaczy Adixol do -50°C 1 l

Zimowy koncentrat do spryskiwaczy Adixol do -50°C 1 l

13,98
/ szt.
13,98
/ l
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

Koncentrat stosowany jest w celu przygotowywania płynów przeznaczonych do mycia oraz spryskiwania samochodowych szyb. Znakomicie nadaje się do wykorzystania w sezonie zimowym, gdyż nie zamarza w niskich temperaturach. Cechuje się przyjemnym zapachem pomarańczy zapewniającym poczucie świeżości. Proponujemy różne produkty przydatne w czasie pielęgnowania pojazdów.

  Cechy i zalety

  Produkt przeznaczony jest do sporządzania płynów do mycia oraz spryskiwania szyb samochodowych. Charakteryzuje się niską temperaturą zamarzania, wobec czego znakomicie nadaje się do stosowania w sezonie zimowym. Wykorzystywany jest zarówno w profesjonalnych serwisach, jak też w przydomowych garażach przez osoby samodzielnie pielęgnujące swoje pojazdy. Charakteryzuje się przyjemnym zapachem pomarańczy, wobec czego zapewnia poczucie świeżości. Koncentrat znajduje się w butelce umożliwiającej jego wygodne przechowywanie. W czasie mycia szyb preparat rozprowadzisz z łatwością za pomocą miękkiej ściereczki. W profesjonalnym asortymencie znajdziesz również inne środki wykorzystywane w czasie czyszczenia pojazdów, więc bezproblemowo skompletujesz produkty spełniające Twoje potrzeby.

   Specyfikacja techniczna

   Typ opakowaniaszt.
   MarkaAdixol
   Minimalna temperatura pracy-50.00°C
   Pojemność1L
   SkładEtanol, metanol, woda, kompozycja zapachowa, barwnik
   Zapachpomarańczowy
   KolorNiebieski
   Kod produktu5905807003047