icon
Najbliższa niedziela 1.10 jest niedzielą niehandlową
icon
Najbliższa niedziela 1.10 jest niedzielą niehandlową

Zobacz więcej Złącza

Strona główna

Strzałka w prawo

Garderoba

Strzałka w prawo

Złącza

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Złącze podwójne równoległe Ibis 1 fi 25 mm chrom

Złącze podwójne równoległe Ibis 1 fi 25 mm chrom

16,48
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

Złącze podwójne równoległe marki Shop Line stanowi jeden z elementów serii przeznaczonej do samodzielnego składania systemów do przechowywania ubrań oraz atrakcyjnych balustrad i poręczy na schody. Umożliwia Ci łączenie ze sobą 2 rurek ustawionych równolegle względem siebie, co daje Ci nowe możliwości konstrukcyjne. Produkt wykonany został z aluminium.

  Cechy i zalety

  Złącze podwójne równoległe marki Shop Line jest to niezwykle przydatny element podczas samodzielnego składania systemu do przechowywania odzieży lub budowania atrakcyjnych poręczy i balustrad zabezpieczających schody. Za jego pomocą połączysz ze sobą 2 równoległe względem siebie rury, co pozwoli Ci stworzyć dodatkową przestrzeń w Twojej garderobie, a także skonstruować solidne barierki o dużej stabilności. Produkt wykonany został z aluminium, w związku z czym będzie doskonale spełniał swoją funkcję przez długie lata. Materiał ten jest bowiem niezwykle trwały i odporny na uszkodzenia mechaniczne. Złącze w atrakcyjnym kolorze chrom znakomicie prezentuje się wraz z innymi kompatybilnymi produktami tej serii utrzymanymi w metalicznych barwach.

  • Łatwy montaż
  • Pasuje do drążka fi 25
  • Powłoka chrom galwaniczny

  Specyfikacja techniczna

  Typ opakowaniaszt.
  MarkaShop Line
  Średnica produktu25mm
  KolorChrom
  MateriałAluminium
  Kod produktu5904259595094