icon
Najbliższa niedziela 4.06 jest niedzielą niehandlową
icon
Najbliższa niedziela 4.06 jest niedzielą niehandlową

Zobacz więcej Złączki

Strona główna

Strzałka w prawo

Elektryka i elektronika

Strzałka w prawo

Kable i prowadzenie kabli

Strzałka w prawo

Złączki

Strzałka w prawo

Złączka Wago Elwag 3 x 2,5 mm2 drut 100 szt.

icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Złączka Wago Elwag 3 x 2,5 mm2 drut 100 szt.
91,98
/ opak.
0,92
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

Dostępna tutaj złączka w rozmiarze mini to element instalacji elektrycznych. Służy do łączenia drutów w puszkach i skrzynkach przyłączeniowych. Niewielki rozmiar wyrobu sprawia, że zajmuje on mało miejsca w układzie. Szybkozłączka posiada trzy wejścia na kable i doskonale współpracuje z drutami wykonanymi z miedzi, zapewniając właściwy przepływ energii.

  Cechy i zalety

  Złączka do drutu to produkt przydatny w elektryce. Wyrób służy do wykonywania instalacji elektrycznych, w szczególności do podłączania drutów w puszkach oraz skrzynkach przyłączeniowych. Element został od wewnątrz pokryty miedzią, co sprawia, że świetnie współpracuje z kablami z tego samego materiału. Z zewnątrz szybkozłączka została wykonana z transparentnego plastiku, dzięki czemu umożliwia kontrolowanie podłączanych drutów. Montaż elementu jest bardzo łatwy – wystarczy włożyć kable we właściwe otwory i zacisnąć zatrzaski. Dostępna tutaj złączka posiada miejsce na trzy druty. Do montażu produktu nie są potrzebne dodatkowe narzędzia. W przedstawionym zestawie znajduje się 100 sztuk złączek o identycznych parametrach.

   Specyfikacja techniczna

   Typ opakowaniaopak.
   MarkaWago Elwag
   Długość produktu86mm
   Szerokość produktu20mm
   Wysokość produktu42mm
   Napięcie230V
   Kod produktu4050821027850