Produkty

Zraszacz pulsacyjny Hozelock 2550

Kliknij aby powiększyć

Zraszacz pulsacyjny Hozelock 2550

Marka: Hozelock

Marka: Hozelock

Kod: 623207

|
Zraszacz pulsacyjny jest elementem ogrodowego systemu nawodnienia. Strugi wody, jakie z niego się dobywają, rozprowadzane są wokół zakreślając – w zależności od potrzeby – koło lub półkole, zasilając w wodę rośliny rosnące w jego pobliżu. Materiały wykonania zraszacza są wytrzymałe i odporne na skrajne warunki temperaturowe.

Zamów i odbierz w sklepie za 2 godziny

Zwroty bez problemu

Gwarancja najniższych cen

Gwarancja jakości

Parametry logistyczne

Długość opakowania

5.3 cm

Wysokość opakowania

40.2 cm

Szerokość opakowania

15.2 cm

Waga brutto

0.32 kg

Parametry techniczne i użytkowe

Przeznaczenie

nawadnianie trawników

Powierzchnia trawnika

450 m2

Obszary zastosowania

nawadnianie

Kształt powierzchni zraszania

koło, półkole

Parametry indywidualne

Typ zraszacza

pulsacyjny

Marka

Hozelock

Informacje dodatkowe

idealne rozwiązanie do podlewania trawników i rozwiniętych roślin

Nr referencyjny

25500000

Parametry fizyczne i wizualne

Materiał wykonania

tworzywo sztuczne, metal
Zraszacz pulsacyjny rozprowadza wodę przeznaczoną do nawadniania wokół lub zraszając półkole – obszar jego zastosowania możesz dostosować do ukształtowania zielonego terenu. Został wykonany z tworzywa sztucznego i metalu, materiałów odpornych na warunki atmosferyczne i wytrzymałych na przedwczesne zużycie. Obszar zasięgu strug wody ze zraszacza jest bardzo rozległy, przez co za pomocą jednego akcesorium zapewnisz roślinom dostęp do wody na dużym obszarze swojej posesji. Jego użycie sprawi, że trawnik, rabaty i warzywnik będą swobodnie wzrastać bez konieczności codziennego ręcznego dostarczania im wody. W naszym asortymencie znajdziesz również inne rodzaje zraszaczy ogrodowych, stacjonarnych, wynurzalnych, bijakowych i innych.
Ocena
13 komentarzy
09.06.2019
Potwierdzam negatywne komentarze, nie pracuję dla Gardeny. Marnotrastwo wody i pieniędzy. Cieknie na wszystkich łączach, obraca się jak sam chce albo się nie obraca bo nie chce. Nie polecam, jutro zwracam.
Odpowiedź pracownika Castorama Polska

Dziękujemy za tę opinię. Jest nam niezmiernie przykro, jeśli spotkała Panią tego rodzaju sytuacja. Opisane przez Panią kwestie przekażemy odpowiednim osobom w celu ich weryfikacji. Jednocześnie przypominamy o przysługującej Pani w tej sytuacji możliwości reklamacji. Złożyć ją można w dowolnym sklepie Castorama.

04.06.2019
Potwierdzam, że dziadostwo. Najpierw przeciekało, po 2 tyg użytkowania przy wbijaniu do ziemi w rękach złamał mi się na pół...
Odpowiedź pracownika Castorama Polska

Dziękujemy za przekazanie nam tej opinii. Przykro nam, jeśli spotkała Pana(ią) opisana sytuacja. Przypominamy, że w przypadku produktów wadliwych, objętych gwarancją istnieje możliwość złożenia reklamacji. W tym celu zapraszamy do dowolnego sklepu Castorama.

24.04.2019
Niestety przed zakupem nie sprawdziłem komentarzy i opinii innych. Wszystkie negatywy mogę jedynie potwierdzić. Ze zraszacza cieknie woda, ale co bardziej istotne sprężyna / drut odpowiadający za posuw urządzenia nie działa. W praktyce zraszacza stoi w miejscu lub po uniesieniu sprężyny kręci się dookoła. Castorama dlaczego po tylu negatywnych komentarzach wadliwy produkt wciąż jest dostępny na Waszych półkach?
Odpowiedź pracownika Castorama Polska

Dziękujemy za podzielenie się opinią o produkcie. Przykro nam, jeśli zraszacz nie spełnił swojej roli. Przypominamy, że w przypadku tego typu wady istnieje możliwość złożenia reklamacji w dowolnym sklepie Castorama. Przekażemy również opisaną kwestię do weryfikacji pod kątem jakości produktu.

14.04.2019
Nie polecam robi się ogromna kałuża podlewa bardzo nieprecyzyjnie
Odpowiedź pracownika Castorama Polska

Dziękujemy za tę opinię. Przykro nam, jeśli produkt nie spełnił Pana oczekiwań. Przypominamy, że w przypadku produktów wadliwych istnieje możliwość złożenia reklamacji w dowolnym sklepie Castorama. Jednocześnie zachęcamy do konsultacji z naszym doradcą działu ogród, który pomoże zweryfikować podłączenie zraszacza pod kątem powstających kałuż.

20.08.2018
No takie dziadostwo ze aż strach nie obraca się niby chwile idzie i potem stanie i nie rusza. Dziadostwo nie polecam. Na szczęście mam paragon będzie zwrot.
07.07.2018
Nie warte ani jednej złotówki. Kupiłem dwie sztuki - żadna nie obraca się jak trzeba. Oprócz tego bardzo dużo wody leci dołem. Muszę poszukać paragonu i zwrócić do sklepu. Nie polecam zakupu tego zraszacza.
10.06.2018
Podobnie u mnie, dziadostwo. Na stronie producenta nie ma informacji o produkcie i instrukcji obsługi.
04.06.2018
Działa bardzo dobrze , obraca się i podlewa idealnie... komentarze negatywne sa chyba od pracowników gardeny skoro tak ją reklamują
04.05.2018
leci strumień w jednym kierunku ... i tyle. Nie kupujcie!
03.05.2018
Ktoś sobie zrobił żart wystawiając to na półkę. Dobrze, że nie wyrzuciłem paragonu.
 1. Poprzednia
 2. 1
 3. 2
 • Porady
  i wskazówki

 • Ogród

  Samodzielny montaż systemu nawadniającego

 • Ogród

  Jak wybrać zraszacz ze względu na wielkość ogrodu?

 • Ogród

  Co warto wiedzieć o podziemnym systemie nawadniania ogrodu?

Ocena i komentarz dla:

Zraszacz pulsacyjny Hozelock 2550