Zobacz więcej Zraszacze ogrodowe

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogród i otoczenie

Strzałka w prawo

Nawadnianie ogrodu

Strzałka w prawo

Zraszacze i pistolety

Strzałka w prawo

Zraszacze ogrodowe

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Zraszacz wahadłowy tworzywo sztuczne/aluminium

Zraszacz wahadłowy tworzywo sztuczne/aluminium

34,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Informacja

Produkt dostępny wyłącznie w sprzedaży stacjonarnej.

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Zraszacz wahadłowy jest urządzeniem, które skutecznie zastąpi Cię w codziennym staraniu o właściwe zasilenie roślin w wodę. Wykonany został z tworzywa sztucznego i aluminium, dlatego jest w pełni przystosowany do użycia na wolnym powietrzu, a 17 dysz całkowicie zaspokoi apetyt Twoich ogrodowych okazów flory w niezbędną do życia wodę.

   Cechy i zalety

    Wahadłowy zraszacz umożliwia nawodnienie roślin w Twoim ogrodzie – zasięg jego działania ma kształt prostokąta. Materiały jego wykonania, czyli aluminium i tworzywo sztuczne, pozwalają na wielosezonowe zastosowanie na Twojej posesji – zraszacz jest odporny na zmienne warunki pogodowe, a jego kolor nie ulega wyblaknięciu pod wpływem promieniowania UV. Wyposażony został w 17 dysz, dlatego strumienie wody, które tworzy, delikatnie i zarazem skutecznie nawodnią teren, na którym został umieszczony. Kolorystycznie odznacza się na tle zieleni trawy i roślin ozdobnych, dlatego jest z dala widoczny, co niweluje ryzyko potknięcia się o zraszacz, kiedy jest wyłączony. Jeśli codzienna dbałość o zapewnienie roślinom wody dostarczanej w konewkach stała się męcząca, zastosowanie zraszacza połączonego z wężem ogrodowym jest dobrym sposobem na wprowadzenie automatycznego nawadniania na terenie Twojej posesji.

    • Wytrzymały

    Specyfikacja techniczna

    MarkaVerve
    Pokrycie125m²
    Grupa kolorystycznaWielokolorowy
    MateriałAluminium i tworzywo sztuczne
    Kod produktu3663602941156