icon
Najbliższa niedziela 1.10 jest niedzielą niehandlową
icon
Najbliższa niedziela 1.10 jest niedzielą niehandlową

Zobacz więcej Sztyfty i zszywki

Strona główna

Strzałka w prawo

Narzędzia i sprzęt

Strzałka w prawo

Narzędzia pneumatyczne

Strzałka w prawo

Sztyfty i zszywki

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Zszywki Rockworth 13 mm 1000 szt.
Strzałka w prawo

Zszywki Rockworth 13 mm 1000 szt.

19,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

Zastosowanie zszywek to sposób na szybkie spięcie materiałów z podłożem. Produkty charakteryzują się trwałością – zostały wykonane ze stali ocynkowanej. Materiał jest zabezpieczony przed szkodliwym działaniem niekorzystnych czynników zewnętrznych, co sprawia, że nie ulegnie korozji. Produkty są dostępne w kilku wielkościach.

  Cechy i zalety

  Zszywki to drobne elementy, które są przeznaczone do współpracy z narzędziem ręcznym. Po umieszczeniu ich w magazynku zszywacza, narzędzie jest gotowe do pracy. Elementy będą idealne do wykonywania prac stolarskich oraz tapicerskich. Trwały materiał, z jakiego zostały wykonane jest nie tylko wytrzymały, ale także zabezpieczony przed szkodliwym wpływem czynników zewnętrznych, dlatego nie ulegnie korozji. Zszywki posłużą Ci do połączenia elementów meblowych, jak i zespolenia materiału obiciowego z drewnianą ramą meblową. W ten sposób szybko odnowisz zniszczone meble, jak i nadasz konstrukcji trwałość. W szerokim asortymencie znajdują się także narzędzia do aplikacji elementów –dostępne są zszywacze w kilku rozmiarach.

   Specyfikacja techniczna

   Długość produktu13mm
   Typ opakowaniaszt.
   PowłokaOcynkowany
   MateriałStal
   Kod produktu5022336581188