Zobacz więcej Sztyfty i zszywki

Strona główna

Strzałka w prawo

Narzędzia i sprzęt

Strzałka w prawo

Narzędzia pneumatyczne

Strzałka w prawo

Sztyfty i zszywki

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Zszywki Rockworth do AR2581 32 mm 800 szt.
Strzałka w prawo

Zszywki Rockworth do AR2581 32 mm 800 szt.

31,98
/ opak.
0,04
/ szt.

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Informacja
Produkt dostępny wyłącznie w sprzedaży stacjonarnej.

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Zszywki są elementami uzupełniającymi do zszywaczy ręcznych bądź elektrycznych, a zostały wykonane z cienkiego, ocynkowanego drutu. Wykorzystasz je podczas prac wykończeniowych, tapicerskich oraz renowacyjnych – nadają się do użytku domowego oraz profesjonalnego. Dzięki nim solidnie przymocujesz materiał do mebli, nadając im tym samym nowego charakteru.

   Cechy i zalety

    Zszywki wraz ze zszywaczem ręcznym lub elektrycznym posłużą Ci do niezwykle skutecznego i wytrzymałego łączenia różnych elementów. Zastosowanie znajdują nie tylko w warsztatach tapicerskich, ale także w domu każdego majsterkowicza. Wykorzystywane są przy produkcji mebli tapicerowanych oraz w pracach dekoratorskich i renowacyjnych prowadzonych w domu. Dzięki użyciu zszywek nadasz nowego charakteru swoim starym krzesłom, fotelom czy sofie, wprowadzając tym samym do Twojego wnętrza nietuzinkowe elementy wyposażenia. Do wykonania tych cienkich drucików użyto hartowanego drutu, który dodatkowo pokryty został cienką powłoką cynku w celu zapewnienia ochrony przed niszczącym działaniem korozji. W naszej ofercie znajdziesz także zszywki o innej długości ramion, co pozwoli Ci na ich łatwe dopasowanie do grubości łączonych materiałów.

     Specyfikacja techniczna

     Długość produktu32mm
     PowłokaOcynkowany
     MateriałStal
     Kod produktu5022336555899