Zobacz więcej Akcesoria do spawania

Strona główna

Strzałka w prawo

Narzędzia i sprzęt

Strzałka w prawo

Spawanie

Strzałka w prawo

Akcesoria do spawania

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Adaptor do szpul Most typ K-300

Adaptor do szpul Most typ K-300

23,98
/ szt.

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Adaptor to element, który świetnie sprawdza się podczas spawania metodą MIG/MAG. Skutecznie przyspiesza jej trwanie, a także powoduje, że przebiega ona znacznie płynniej. Stosując adaptor masz pewność, że drut spawalniczy nie zniszczy się ani nie powygina. W naszym sklepie znajdziesz szeroki wybór akcesoriów, które sprawdzą się podczas spawania oraz lutowania.

   Cechy i zalety

    W większości przydomowych pomieszczeń gospodarczych, a także profesjonalnych warsztatów stosuje się spawanie metodą MIG/MAG. Adaptor nadaje się do zamocowania w półautomatach spawalniczych. Przygotowując stanowisko pracy, warto zastosować adaptor. Produkt ten przeznaczony jest do szpul z drutem spawalniczym na metalowych koszach – warto sprawdzić, czy oferowany wymiar sprawdzi się w Twoim sprzęcie. Wyjątkowo prosty montaż sprawia, że wykonasz go w pojedynkę. Co więcej, adaptor zdecydowanie ułatwia i przyspiesza instalację szpuli. Wyrób jest lekki, a także wytrzymały ponieważ wyprodukowano go z polimeru. Jeśli szukasz innych akcesoriów niezbędnych do przeprowadzenia procesu spawania lub lutowania, koniecznie zapoznaj się ze szczegółami naszej oferty.

     Specyfikacja techniczna

     MarkaMost
     Głębokość produktu205mm
     Szerokość produktu60mm
     Wysokość produktu300mm
     MateriałPolimer
     KompatybilnośćDo szpul z drutem spawalniczym na metalowych koszach fi 300 mm
     Kod produktu5906340850013