icon
10.03 niedziela niehandlowa. Kupuj na castorama.pl
icon
10.03 niedziela niehandlowa. Kupuj na castorama.pl

Zobacz więcej Środki i preparaty na szkodniki

Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Agrecol Karbid 1 kg
Strzałka w prawo

Agrecol Karbid 1 kg

44,98
/ szt.
44,98
/ kg
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Agrecol Carbid to skuteczny środek na pozbycie się intruzów z Twojego ogrodu. Preparat w łatwy sposób rozprowadzisz w krecich kopcach. Przy pomocy środka na szkodniki poradzisz sobie z problemem we własnym zakresie. Oprócz tego unikniesz korzystania z uciążliwej i kosztownej usługi, jaką jest deratyzacja. W ofercie znajdziesz również inne produkty do pozbywania się kretów.

   Cechy i zalety

    Agrecol Carbid 1kg w efektywny sposób odstrasza krety. W połączeniu z wodą zawartą w glebie preparat wydziela gaz nieprzyjazny intruzom. Wystarczy, że delikatnie rozkopiesz kopczyki tak, by ziemia nie wpadła do środka. Następnie wrzuć Agrecol Carbid do środka i przysyp z powrotem odrobiną podłoża. Ta metoda pozwala na dotarcie do naprawdę długich podziemnych korytarzy oraz spiżarni. Dawka jest w stanie roznieść nieprzyjemny zapach nawet do stu metrów. Musisz jednak pamiętać, że powstające opary są łatwopalne. Preparat uchroni Twój ogród lub działkę przed kompletnym zniszczeniem przez szkodniki. Dzięki temu samodzielnie pozbędziesz się problemu bez konieczności wzywania fachowców. Jeżeli szukasz prostej i skutecznej metody, Agrecol Carbid jest niezastąpiony.

    • Pojemność opakowania: 1000 g

    Specyfikacja techniczna

    Typ opakowaniaszt.
    MarkaAgrecol
    Informacje dotyczące bezpieczeństwaPrzed użyciem należy zapoznać się ze specjalnymi środkami ostrożności dostępnymi na etykiecie ostrzegawczej
    Kod produktu5902341009597