Zobacz więcej Siatka plastikowa

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogród i otoczenie

Strzałka w prawo

Bramy i ogrodzenia

Strzałka w prawo

Ogrodzenia z siatki

Strzałka w prawo

Siatka plastikowa

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Alunet 100 1 x 30 m błyszczący
Strzałka w prawo

Alunet 100 1 x 30 m błyszczący

818
/ rol.
27,27
/ m
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.

Sprawdź wysokość rat w systemie

eRaty
Informacja

Produkt dostępny wyłącznie w sprzedaży stacjonarnej.

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Dostępna w tym miejscu siatka jest przeznaczona do stosowania w ogrodnictwie oraz hodowli zwierząt. Zamontujesz ją w wejściu do pomieszczeń gospodarczych lub szklarni i w ten sposób zapewnisz właściwą cyrkulację powietrza i jednocześnie sprawisz, że owady nie będą dostawały się do środka. W efekcie zapewnisz roślinom lub hodowanym zwierzętom odpowiednie warunki.

   Cechy i zalety

    Oferowana tu siatka znajdzie szerokie zastosowanie w ogrodnictwie oraz rolnictwie. Przeznaczona jest do montażu np. w pomieszczeniach gospodarczych czy szklarniach i dzięki niej zapewnisz odpowiednią cyrkulację powietrza i jednocześnie sprawisz, że owady nie będą się dostawały do środka. Dzięki temu stworzysz uprawianym roślinom lub hodowanym zwierzętom odpowiednie warunki. Cechą charakterystyczną siatki jest wytrzymałość, dlatego z pewnością będzie Ci służyć w dobrym stanie przez wiele lat. Ponadto możesz ją swobodnie kształtować, ponieważ produkt wygina się i z łatwością dostosujesz go do kształtu wykańczanej konstrukcji. W naszej ofercie znajdziesz również wiele innych produktów tego typu, dlatego dobierzesz taki, który spełni Twoje oczekiwania.

     Specyfikacja techniczna

     MateriałAluminium
     KolorSzary
     Kod produktu8413246190442