icon
Najbliższa niedziela 4.06 jest niedzielą niehandlową
icon
Najbliższa niedziela 4.06 jest niedzielą niehandlową

Zobacz więcej Barierki

Strona główna

Strzałka w prawo

Okna, drzwi i schody

Strzałka w prawo

Balustrady

Strzałka w prawo

Barierki

Strzałka w prawo

Balustrada pozioma Kornik MP Max dąb inox

Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Balustrada pozioma Kornik MP Max dąb inox
Strzałka w prawo
798
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.

Sprawdź wysokość rat w systemie

eRaty
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

Balustrada pozioma to produkt uzupełniający do schodów młynarskich. Wyrób stanowi podparcie dla osób korzystających ze stopni, a także dodatkowo zabezpiecza otwór w stropie. Schody są wykonane z drewna dębowego, które jest przygotowane do wykończenia w wybrany sposób. Posiadają także ozdobne elementy ze stali nierdzewnej w kolorze inox.

  Cechy i zalety

  Balustrada pozioma jest przeznaczona do schodów młynarskich, umieszczonych przy wejściu na strych lub na wąskiej klatce schodowej. Produkt służy do połączenia ze stopniami, dzięki czemu można samodzielnie dobrać wykończenie, które pasuje do pomieszczenia. Balustrada ułatwia wchodzenie pod stromych stopniach, ponadto stanowi dodatkowe zabezpieczenie otworu w stopie. Produkt został wykonany z drewna dębowego i posiada elementy ze stali nierdzewnej. Drewno jest przygotowane do lakierowania, co sprawia, że można je wykończyć w dowolny sposób, dobierając na przykład bezbarwne pokrycie lub kolorową bejcę czy lakier. W naszej ofercie znajdziesz również inne modele balustrad komponujące się ze schodami młynarskim, które umożliwiają oszczędność przestrzeni.

  • Dodatkowa balustrada pozioma do schodów młynarskich MP Max Dąb Inox - wykończenie i dodatkowe zabezpieczenie otworu w stropie

  Specyfikacja techniczna

  Typ opakowaniaszt.
  Kolornaturalny
  Kod produktu5905156094116