Zobacz więcej Barierki

Strona główna

Strzałka w prawo

Okna, drzwi i schody

Strzałka w prawo

Balustrady

Strzałka w prawo

Barierki

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Balustrada sosnowa Kornik MP Max pozioma
Strzałka w prawo

Balustrada sosnowa Kornik MP Max pozioma

268
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.

Sprawdź wysokość rat w systemie

eRaty
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Dzięki zamontowaniu balustrady, możesz w prosty sposób zwiększyć bezpieczeństwo w kilkupiętrowym budynku. Produkt wykończono w naturalnym odcieniu sosna, dlatego też będzie się stylowo prezentować w niemal każdym domu oraz mieszkaniu. Montaż balustrady nie jest skomplikowany, w związku z czym nie powinien Ci zająć dużo czasu.

   Cechy i zalety

    Balustradę możesz zamontować w swoim domu lub mieszkaniu, jak również na klatce schodowej, gdzie będzie się prezentować równie atrakcyjnie. Produkt został estetycznie wykończony, dzięki czemu stanowi nie tylko praktyczny element wyposażenia wnętrza, ale również jego ozdobę. Balustrada będzie pasować niemal do wszystkich pomieszczeń – zarówno tych utrzymanych w nowoczesnym, jak i rustykalnym stylu. Produkt wykończono w naturalnym kolorze drewna, dzięki czemu dobrze się komponuje z większością mebli oraz akcesoriów. Balustrada charakteryzuje się trwałością, dlatego też przez długi czas może wyglądać jak nowa. Produkt w prosty sposób przymocujesz do podłoża, wykorzystując do tego podstawowe narzędzia ze swojego garażu.

    • Dodatkowa balustrada pozioma do schodów młynarskich MP Max zębinowych

    Specyfikacja techniczna

    Kolornaturalny
    Kod produktu5905156092785