LOTERIA CASTODAYS! Zrób zakupy i weź udział w loterii. Sprawdź szczegóły >>

Zobacz więcej Baterie bidetowe

Strona główna

Strzałka w prawo

Łazienka

Strzałka w prawo

Baterie łazienkowe

Strzałka w prawo

Baterie bidetowe

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Bateria bidetowa Hansgrohe Shape czarna
Strzałka w prawo

Bateria bidetowa Hansgrohe Shape czarna

528
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.

Sprawdź wysokość rat w systemie

eRaty
Informacja

Produkt dostępny wyłącznie w sprzedaży stacjonarnej.

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Bateria bidetowa Hansgrohe Shape czarna przeznaczona została do dozowania określonej ilości wody. Użytkowanie produktu jest bardzo komfortowe. Ograniczenie nadmiernego zużywania wody przełoży się na mniejsze rachunki. Baterię wykonano z trwałych i wytrzymałych materiałów. Dzięki temu cechuje się odpornością na korozję.

   Cechy i zalety

    Chciałbyś, aby w Twojej łazience była dozowana tylko taka ilość wody, która faktycznie jest Ci potrzebna? Odpowiednia do tego będzie bateria bidetowa Hansgrohe Shape czarna. Użytkowanie produktu jest bardzo wygodne oraz komfortowe. Dzięki niej ograniczysz nadmiarowe zużywanie wody, co z pewnością przełoży się na mniejsze rachunki za media. Element armatury prezentuje się niezwykle elegancko, dlatego będzie pasować do wielu aranżacji. Bateria bidetowa Hansgrohe Shape czarna wyprodukowana została z wysokiej jakości materiałów, które zapewniają wytrzymałość oraz wieloletnią trwałość produktu. Element zamontujesz samodzielnie bez pomocy fachowca. Więcej modeli łazienkowych baterii do bidetów z serii Shape znajdziesz w ofercie sklepu Castorama.

     Specyfikacja techniczna

     MarkaHansgrohe
     Kod produktu4059625326459