Produkty

GoodHome to nasza nowa marka produktu. Jest to znak jakości, innowacyjności i doskonałości.

Nasz produkt sprzedawany dotychczas pod marką Cooke&Lewis, który uzyskał bardzo pozytywne opinie klientów oraz spełnia nasze kryteria selekcji, już teraz w pełni zasługuje na wyróżnienie go marką GoodHome. Jednak przez pewien czas, produkt ten może być sprzedawany w swoich dotychczasowych opakowaniach. Jest tak dlatego, że działając zgodnie z naszymi zasadami zrównoważonego rozwoju uznaliśmy, że wymiana opakowań z powodu zmiany marki nie byłaby korzystna dla środowiska naturalnego. Chcielibyśmy jednak zapewnić, że w opakowaniu otrzymają Państwo znakomity produkt.

Bateria umywalkowa stojąca GoodHome Eidar chrom

Kliknij aby powiększyć

Bateria umywalkowa stojąca GoodHome Eidar chrom

Marka: GoodHome

Marka: GoodHome

Kod: 518517

|
 • wbudowany regulator ogranicza zużycie wody
 • napowietrzacz sprawia, że woda leci prosto bez rozprysków
 • wystarczy wyszczotkować wylewkę, aby usunąć osad
Bateria umywalkowa stojąca Eidar chrom ma odporną powierzchnię, którą pokryto specjalną powłoką. Dzięki temu podczas czyszczenia nie powstaną na niej zarysowania. Jej srebrny odcień doskonale zaprezentuje się w zestawieniu z dowolną umywalką. Armatura z praktycznym regulatorem pomoże Ci zmniejszyć opłaty. Napowietrzacz ograniczy rozbryzgiwanie się strumienia, a tym samym zredukuje marnowanie wody.

Zamów i odbierz w sklepie za 2 godziny

Zwroty bez problemu

Gwarancja najniższych cen

Gwarancja jakości

Parametry logistyczne

Długość opakowania

7.5 cm

Wysokość opakowania

18 cm

Szerokość opakowania

16 cm

Waga brutto

1.04 kg

Wymiary produktu

wys. 122 x gł. 153 x szer. 50 mm

Wymiary głowicy

35 mm

Parametry techniczne i użytkowe

Obszary zastosowania

łazienka, do umywalki

Zawartość zestawu

bateria, zestaw montażowy, korek automatyczny

Parametry indywidualne

Marka

GoodHome

GoodHome to nasza nowa marka produktu. Jest to znak jakości, innowacyjności i doskonałości.

Nasz produkt sprzedawany dotychczas pod marką Cooke&Lewis, który uzyskał bardzo pozytywne opinie klientów oraz spełnia nasze kryteria selekcji, już teraz w pełni zasługuje na wyróżnienie go marką GoodHome. Jednak przez pewien czas, produkt ten może być sprzedawany w swoich dotychczasowych opakowaniach.
Jest tak dlatego, że działając zgodnie z naszymi zasadami zrównoważonego rozwoju uznaliśmy, że wymiana opakowań z powodu zmiany marki nie byłaby korzystna dla środowiska naturalnego. Chcielibyśmy jednak zapewnić, że w opakowaniu otrzymają Państwo znakomity produkt.

Seria

Eidar

Rodzaj baterii

stojąca

Gwarancja

10 lat

Nr referencyjny

MA3350P

Parametry fizyczne i wizualne

Materiał wykonania

mosiądz

Kolor producenta

chrom
Bateria umywalkowa stojąca Eidar chrom jest łatwa do utrzymania w czystości. Wystarczy, że wyszczotkujesz wylewkę, żeby usunąć nagromadzony na niej osad. W kranie zastosowano specjalny regulator. Przy jego pomocy ograniczysz zużycie wody, co wpłynie na zmniejszenie wydatków. Komfortowe użytkowanie baterii marki zapewni Ci napowietrzacz. Dzięki niemu strumień nie będzie się rozbryzgiwał. Produkt z serii Eidar wykonano z mosiądzu. Gwarantuje Ci to wieloletnie użytkowanie kranu bez obaw o powstanie rdzy na jego powierzchni. Armaturę pokryto chromową powłoką, więc ma srebrny odcień. Dopasujesz go do minimalistycznej aranżacji. Bateria umywalkowa stojąca Eidar chrom została wyposażona w zestaw dodatkowych elementów, które ułatwią Ci jej sprawny montaż.
Ocena
1 komentarz
20.07.2019
Umywalka niskiej jakości. Czy warta swojej ceny to kwestia dyskusyjna. Z baterii pomału, ale jednak cieknie.
Uszczelka z zestawu, ta pomiędzy umywalką a mufą korka, jest sztywna i nie obyło się przy montażu bez sylikonu. Kupującym polecam ją odrazu wymienić na coś lepszego np. z zestawu naprawczego do syfonu.
Odpowiedź pracownika Castorama Polska

Dziękujemy za przekazaną opinię. Przykro nam, jeżeli zakupiony produkt nie spełnił Pana oczekiwań. W przypadku produktów wadliwych (lub wadliwych elementów w zestawie) ma Pan oczywiście możliwość złożenia reklamacji - w dowolnym z naszych sklepów.

 • Porady
  i wskazówki

 • Instalacja

  Kolorowa woda w kranie – co robić?

 • Wykończenie

  Jak dobrać baterię do umywalki? Najlepsze baterie łazienkowe

 • Wykończenie

  Baterie łazienkowe i kuchenne oszczędzające zużycie wody

Ocena i komentarz dla:

Bateria umywalkowa stojąca GoodHome Eidar chrom