Produkty

GoodHome to nasza nowa marka produktu. Jest to znak jakości, innowacyjności i doskonałości.

Nasz produkt sprzedawany dotychczas pod marką Cooke&Lewis, który uzyskał bardzo pozytywne opinie klientów oraz spełnia nasze kryteria selekcji, już teraz w pełni zasługuje na wyróżnienie go marką GoodHome. Jednak przez pewien czas, produkt ten może być sprzedawany w swoich dotychczasowych opakowaniach. Jest tak dlatego, że działając zgodnie z naszymi zasadami zrównoważonego rozwoju uznaliśmy, że wymiana opakowań z powodu zmiany marki nie byłaby korzystna dla środowiska naturalnego. Chcielibyśmy jednak zapewnić, że w opakowaniu otrzymają Państwo znakomity produkt.

Bateria umywalkowa GoodHome ścienna Etel chrom

Kliknij aby powiększyć

Bateria umywalkowa GoodHome ścienna Etel chrom

Marka: GoodHome

Marka: GoodHome

Kod: 520872

Dodaj pierwszą opinię!

|
 • wbudowany regulator ogranicza zużycie wody
 • napowietrzacz sprawia, że woda leci prosto bez rozprysków
 • mocowania w zestawie
Bateria umywalkowa ścienna Etel chrom to połączenie zawsze modnej klasyki i jakości. Jeśli szukasz odpowiedniej armatury łazienkowej, ten produkt sprawdzi się bezkonkurencyjnie. Przeznaczony jest do zawieszenia na ścianie nad umywalką. Bez większego wysiłku zamocujesz go na wyznaczonej wysokości przy pomocy części, które znajdziesz w komplecie.

Zamów i odbierz w sklepie za 2 godziny

Zwroty bez problemu

Gwarancja najniższych cen

Gwarancja jakości

Parametry logistyczne

Długość opakowania

7.5 cm

Wysokość opakowania

26 cm

Szerokość opakowania

15 cm

Waga brutto

0.73 kg

Wymiary produktu

wys. 176 x gł. 220 x szer. 218 mm

Parametry techniczne i użytkowe

Obszary zastosowania

łazienka, do umywalki

Zawartość zestawu

bateria, zestaw montażowy

Parametry indywidualne

Marka

GoodHome

GoodHome to nasza nowa marka produktu. Jest to znak jakości, innowacyjności i doskonałości.

Nasz produkt sprzedawany dotychczas pod marką Cooke&Lewis, który uzyskał bardzo pozytywne opinie klientów oraz spełnia nasze kryteria selekcji, już teraz w pełni zasługuje na wyróżnienie go marką GoodHome. Jednak przez pewien czas, produkt ten może być sprzedawany w swoich dotychczasowych opakowaniach.
Jest tak dlatego, że działając zgodnie z naszymi zasadami zrównoważonego rozwoju uznaliśmy, że wymiana opakowań z powodu zmiany marki nie byłaby korzystna dla środowiska naturalnego. Chcielibyśmy jednak zapewnić, że w opakowaniu otrzymają Państwo znakomity produkt.

Seria

Etel

Rodzaj baterii

ścienna

Gwarancja

10 lat

Nr referencyjny

5015851CP

Parametry fizyczne i wizualne

Materiał wykonania

mosiądz

Kolor

chrom
Bateria umywalkowa ścienna Etel chrom to element, bez którego skorzystanie instalacji wodociągowej jest niemożliwe. Atutem jest klasyczne wykonanie, które sprawdzi się w aranżacji tradycyjnej, rustykalnej i angielskiej. Oprócz wyglądu ważna jest także kwestia użytkowa, którą zapewnia produkt. Element armatury został wykonany z trwałego mosiądzu. Materiał jest przede wszystkim odporny na korodowanie i uszkodzenia. Całość z łatwością wyczyścisz z powstałych plam i osadu przy pomocy dostępnych detergentów. Bateria umywalkowa ścienna Etel chrom ma wbudowany regulator, który ogranicza zużycie wody. Zestaw zawiera wszystkie niezbędne części mocujące, które umożliwią Ci szybki montaż. Jeżeli cenisz praktyczne i efektowne rozwiązania, ten produkt spełni Twoje oczekiwania.
Ten produkt jeszcze nie ma opinii
 • Porady
  i wskazówki

 • Wykończenie

  Rodzaje, konserwacja i wybór armatury łazienkowej

 • Instalacja

  Jak dobrać armaturę do aranżacji łazienki

 • Wykończenie

  TOP 3 baterie łazienkowe w Twoim domu

Ocena i komentarz dla:

Bateria umywalkowa GoodHome ścienna Etel chrom