Produkty

GoodHome to nasza nowa marka produktu. Jest to znak jakości, innowacyjności i doskonałości.

Nasz produkt sprzedawany dotychczas pod marką Cooke&Lewis, który uzyskał bardzo pozytywne opinie klientów oraz spełnia nasze kryteria selekcji, już teraz w pełni zasługuje na wyróżnienie go marką GoodHome. Jednak przez pewien czas, produkt ten może być sprzedawany w swoich dotychczasowych opakowaniach. Jest tak dlatego, że działając zgodnie z naszymi zasadami zrównoważonego rozwoju uznaliśmy, że wymiana opakowań z powodu zmiany marki nie byłaby korzystna dla środowiska naturalnego. Chcielibyśmy jednak zapewnić, że w opakowaniu otrzymają Państwo znakomity produkt.

Bateria umywalkowa GoodHome Olmeto chrom

Kliknij aby powiększyć

Bateria umywalkowa GoodHome Olmeto chrom

Marka: GoodHome

Marka: GoodHome

Kod: 520790

Dodaj pierwszą opinię!

|
 • nowoczesny styl
 • 10 lat gwarancji
 • oszczędność wody
Bateria umywalkowa Olmeto chrom przeznaczona jest do montażu w łazienkowej umywalce. Jest niezbędna do prawidłowego działania systemu wysokociśnieniowego. Oprócz funkcjonalności cechuje się także niebanalnym wyglądem, który podkreśli charakter pomieszczenia. Komplet zawiera wszystkie niezbędne części mocujące oraz zestaw odpływowy.

Zamów i odbierz w sklepie za 2 godziny

Zwroty bez problemu

Gwarancja najniższych cen

Gwarancja jakości

Parametry logistyczne

Długość opakowania

7 cm

Wysokość opakowania

28 cm

Szerokość opakowania

18 cm

Waga brutto

1.44 kg

Wymiary produktu

wys. 147 x gł. 140 x szer. 50 mm

Wymiary głowicy

35 mm

Parametry techniczne i użytkowe

Obszary zastosowania

łazienka, do umywalki

Zawartość zestawu

bateria, zestaw montażowy, korek klik-klak

Parametry indywidualne

Marka

GoodHome

GoodHome to nasza nowa marka produktu. Jest to znak jakości, innowacyjności i doskonałości.

Nasz produkt sprzedawany dotychczas pod marką Cooke&Lewis, który uzyskał bardzo pozytywne opinie klientów oraz spełnia nasze kryteria selekcji, już teraz w pełni zasługuje na wyróżnienie go marką GoodHome. Jednak przez pewien czas, produkt ten może być sprzedawany w swoich dotychczasowych opakowaniach.
Jest tak dlatego, że działając zgodnie z naszymi zasadami zrównoważonego rozwoju uznaliśmy, że wymiana opakowań z powodu zmiany marki nie byłaby korzystna dla środowiska naturalnego. Chcielibyśmy jednak zapewnić, że w opakowaniu otrzymają Państwo znakomity produkt.

Seria

Olmeto

Rodzaj baterii

stojąca

Gwarancja

10 lat

Nr referencyjny

162638B P

Parametry fizyczne i wizualne

Materiał wykonania

mosiądz

Kolor producenta

chrom
Stojąca bateria umywalkowa Olmeto chrom jest praktycznym i nowoczesnym rozwiązaniem. Jakość produktu jest zasługą materiału, z którego został wykonany. Do produkcji został użyty trwały materiał - mosiądz. Dzięki temu możesz mieć pewność, że powierzchnia nie ulegnie korozji i uszkodzeniom. Wbudowany regulator umożliwi ograniczenie nadmiaru zużycia wody. Przy pomocy wygodnego uchwytu dobierzesz do swoich potrzeb temperaturę oraz ciśnienie strumienia. Bateria umywalkowa Olmeto chrom pokryta jest chromowaną powierzchnią. Atutem jest także kaskadowa wylewka, która zapewni efekt wizualny i użytkowy. Jeśli szukasz oryginalnego pomysłu na uzupełnienie przestrzeni, postaw na baterię Olmeto. Produkt posłuży Ci przez długie lata.
Ten produkt jeszcze nie ma opinii
 • Porady
  i wskazówki

 • Wykończenie

  Bezdotykowe baterie umywalkowe w domu – za i przeciw

 • Wykończenie

  Jak dobrać baterię do umywalki? Najlepsze baterie łazienkowe

 • Wykończenie

  Montaż baterii umywalkowej krok po kroku

Ocena i komentarz dla:

Bateria umywalkowa GoodHome Olmeto chrom